Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hete hasmenese van 8hos...

2hete hasmenese van 8hos babamnak. Valaki hasonlo eset? Vagy tapasztalat?

Figyelt kérdés
2x voltunk mar dokinal(holnap ismet megyünk),de mindig azt mondtak hogy nincs gyogyszer ilyen kicsiknek a hasmenesre.A taplalkozassal lehet megszüntetni.Hat en probalom mar 2hete hogy csak fogo kajakat adok babamnak de semmi eredmenye.Mar fogyott is.Aggodom...Tegnap ota mar tüsszög is,folyik az orra,bar laza nincs hal Istennek.Valami jo tanacsot tudnatok adni esetleg?
2010. júl. 7. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt kellene kideríteni, mi okozza a hasmenést! Miket kap enni a babád? A tejérzékenység vagy a gluténérzékenység is okozhat hasmenést, fogyást!!!!
2010. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hat meg szopizik is,gyümölcsöket(alma banan barack stb)zöldsegek meg biohus vagy csirkehus.Ennyi
2010. júl. 7. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Te iszol tejet? ha igen, néhány napig ne fogyassz semmi tejterméket! Vagy az is okozhatja, hogy az emésztőrendszere még nem állt át rendesen, így még nem tudja megemészteni a szilárd ételt... Egy nap hányszor kakil a babád? vagy mit értesz hasmenésen?
2010. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem iszok tejet es ritkan tejtermeket.Napi min 3xfolyekony szeklet
2010. júl. 7. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
fogzik??!!!!
2010. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 8hon,volt hasmenése valoszinü a párom hozott haza vlyen virust,de fogzástol is lehet pár napig.Én Smecta-t adtam neki 1 tasakot 3 részre osztva és elmult.Az orvosnak viszont tudnia kellene mitöl van,sok folyadékot itass vele addig is!
2010. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz, én a helyedben elvinném egy másik orvoshoz is, mert némelyik olyan nemtörődöm.
2010. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!