Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vigyek...

Milyen ajándékot vigyek babanézőbe?

Figyelt kérdés
1 hónapos kisfiúnak. Tudom hogy sok ruhája van a picinek. Olyan ajándékot szeretnék ami biztosan hasznos és kell. Rákérdezzek, az nem ciki?
2008. ápr. 24. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki rákérdezni, hogy minek örülnének.
2008. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én külön örültem, amikor valaki emgkérdezte előre, mit hozzon, mert így kérhettem akár ebédet is, hogy ne kelljen aznap főzni :D

De pelenkacsomag, valami aranyos csörgő vagy babajáték mindig jól jön. Bár a pelust is jobb megkérdezni, melyiket szeretik.

2008. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok az előző, egy tipp: vigyél virágot a mamának, nagyon jól fog esni neki ;)
2008. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a pelenkának örültem a legjobban. Mindegy milyen, csak ne tescos legyen:)
2008. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp kérdezd meg. Nekünk van 8 db bébi polárplédünk és kb. 20 különböző csörgőnk,amit az ismerősök hoztak, a felét sem fogjuk használni...
2008. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kis kocsicipőnek szoktak örülni, azt sokáig lehet használni (bár azt sokan vesznek), de vihetsz pl. egy babakozmetikai csomagot, amiben van popsikrém, fürdető, törlőkendő, ilyesmik. Azért kérdezd meg, melyik márkát szeretik, mert lehet, hogy az egyik fajtát nem bírja a baba bőre, van ilyen. Aranyos ajándék lehet még a fotóalbum is, hogy legyen mibe tenni a sok sok képet (vannak ilyen babás dizájnosak is, de nem muszáj olyat vinni). Amit nem ajánlok, az a csörgő/rágóka, meg a plüss, mert mindenki olyat visz általában, az én fiamnak annyi játéka van, hogy ha mindet betenném a kiságyba, akkor ő már be se férne, de már nem is tudom nagyon hová tenni őket.
2008. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Amikor mi voltunk egy barátnőmnél azt mondta, hogy ne vigyünk semmit, de mivel üres kézzel nem lehet odamenni ezért kipuhatolóztam, hogy milyen pelenkát és popsitörlőt használ, vittünk a babónak 2 rucit, de akkora méretűt amit majd nyáron tud ráadni, a papának egy üveg italt, a mamának meg bonbont (mert a virágot mindig kinyírja:)
2008. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a legjobb, ha megkérdezed. Akkor tutira olysmit tudsz vinni, aminek örülnek és amire szükség van. Ahogy az előttem szólók is írták, elég ciki a 12. rágókával vagy a 8. babapléddel beállítani.
2008. ápr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor inkább megkérdezem!
2008. ápr. 25. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!