Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom leveri magát a...

A lányom leveri magát a hátára és odaveri a fejét, hogy védjem?

Figyelt kérdés
Már szépen ül, de ha valami nem jól jön ki a játékban akkor hiszti és hátracsapja magát. Játszószönyeggel védem, de félek igy is fáj neki, nem ülhet mindig az ágyon. Amikor földet ér és nem kapom már el, kegyetlenül sír néhány percig, tuti fáj neki.8 hónapos.
2012. máj. 24. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
OK BAby kutacsvédő. Az én kislányom is nagyon szeleburdi volt,majdnem egy évig hordta.
2012. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyira izzadós és nyár van...
2012. máj. 24. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát inkább izzadjon, mint hogy nagyobb probléma legyen vele. Az én fiam ugyanezt csinálta, csak ő hisztinél négykézlábra ereszkedett, és a homlokát csapkodta a földbe.
2012. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krisztivan ***** válasza:
Szerintem minnél jobban véded annál jobban fogja csinálni így a hisztit.Aztán amikor már nagyobb lesz(2-3-éves)akkor nem fogod tudni kordában tartani.Tudom,hogy szörnyen hangzik de meg kell tanulnia,hogy ez így nem működik és ha így odacsapja magát akkor az bizony fájni fog.Vagy hagyod egy kicsit esni vagy mutatsz neki valami más altarnatívát a dühe levezetésére:-))
2012. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!