Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mást is leveri a víz, ha a...

Mást is leveri a víz, ha a babája nyilvános helyen hisztizik?

Figyelt kérdés
Gondolok a bevásárlásra,postára,meg minden olyan szitura,ahol jó megvetően tudnak nézni.Én rendszerint ilyen esetekben csurom víz leszek és elég kellemetlen.Elmúlik ez valaha?
2011. jan. 26. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz!Én is ugyan ez vagyok!Nem tudom te hány kg.vagy,de én mindig a súlyomra fogom.Akkor lehet a stressz teszi?
2011. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már nem érdekel!!

A fiamnál- aki már nagy- még magamra vettem, de most kicsinél nem.

A megvető tekintetek nem érdekelnek, mindenki foglakozuon a saját dolgával.

2011. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem se kimondottan a megvető tekintetek zavarnak,hanem az,hogy nehogy megizzadjon és kint majd jól megfázzon,meg eleve a helyzet,hogy szegény nem érzi jól magát.Most fél éves és nem mindig ver le a víz,csak ha érzékenyebb napjaim vannak,pl,ma,mert a héten megjön és előtte kész vagyok.Nem vagyok nagy darab,de persze maradt rajtam néhány plusz kiló.Én mindig arra fogom,hogy még mindig nem ürültek ki a hormonok teljesen.
2011. jan. 26. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Én se itthon se máshol nem foglalkozok a hisztijével és így már neki se annyira érdekes.

Az meg nem érdekel ki mit gondol.

2011. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 58 kg vagyok,szinte semmi nem maradt rajtam,előtte is ilyen voltam,és engem is néha nagyon le tud verni a viz!Nagyon rossz,remélem majd elmulik.
2011. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!