Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek anyakönyvezhető-e?...

Szerintetek anyakönyvezhető-e? Írjatok még fiú neveket. ( nem túl magyaros hangzásúak előnyben! )

Figyelt kérdés

Szerintetek anyakönyvezhető lehet Magyarországon a Kruz , vagy az Alvi név?

Hol és hogyan kell kérvényeznem,ha arra akarok hivatkozni, hogy külföldön fog élni? (pl, ha Ausztriában születtem és van ottani állandó lakcímem?)

Vagy lehet egyáltalán erre hivatkozni?


2012. máj. 24. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tom nekem a párom külföldi(görög) és elég nagy herce hurca ment ezzel a név dologgal kb másfélhónapvolt mire kaptunk anyakönyvi kivonatot..kérni akartak papirt a görög nagykövetségről hogy létezik ez a név görögországba,a nagykövetségen mondtuk ezt és jol kiröhögtek..aztmondták annyi görög gyerek született már magyarországon de sohanem kértek még ilyet meg nem is adnak mert formanyomtatványuk nincs ilyenre.. elég hülyén jött volna ki ha a gyerekem a görög vezetéknévhez kapott volnaegy szép ősmagyar nevet..ami ellen nincs kifogásom csak egyszerűen nem illett volna avezetéknévhez
2012. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem anyakönyvezhető. Itt keresgélj: [link]
2012. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Snapette ***** válasza:
OFF, csak éppen viccesnek találtam, hogy Aladdin-nak meg Ashraf-nak meg Boáznak hívhatnak valakit, de Alvinak nem. A Kruz meg semmivel sem hangzik furcsábbnak mint a Benvenútó vagy a Dzsamal.
2012. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amir, Dilen, Leon, Joel?:)
2012. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!