Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposomnak kellene már...

8 hónaposomnak kellene már darabosat ennie?

Figyelt kérdés
8 hós kisfiam, vígan rágcsálja a tölcsért, pufit, az én tányéromból akár a krumplis tésztát, akár a vajas kenyeret, de ha az ő ebédje darabos akkor nem és nem hajlandó megenni... minden nap próbálkozom, akár üvegessel akár saját főzésű kajával:( és eddig nem találtam olyan 8 hónaposnak való bébikaját ami nem darabos... a 6 hósnak valóból pedig lassan már megeszik kettőt :/
2012. máj. 25. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Enyém sem eszi meg a darabos bébiételt, csak amit a kezébe adok vagy amiket felsoroltál kenyér stb. Meg kell érnie ahhoz hogy úgy egy meg, a mi gyerekeink még nincsenek megérve erre, de majd eljön az is, türelem.
2012. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ma gondolkoztam ,h ezt megkérdezem én is:)) 8 és fél hónapos a lányom, próbálom beletukmálni a darabosat de löki ki a nyelvével, vagy üti ki a kezemből a kanalat. addig marad a 8 hónapos darabos turmixolása :) meg a próbálkozás...hátha egyszer sikerül.
2012. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

9 hónapos a fiam,nem eszi meg a darabos kaját.Öklendezik,kiköpi.

Amit egyedül tud nyammogni,annál nem zavarja,hogy darabos:)

2012. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyémek sem ették akkor még meg a darabodat. Most 18 hónaposak, de még mindig van gond, ha az ő kajájuk darabos, de hálistennek mostmár napról napra jobb a helyzet.

Az jó jel, ha más kajája jó neki darabosan is:-), meg ha nasit úgy eszik.

Majd átáll, türelem!:-)

2012. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, már az is megnyugvás, hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal, és az is hogy jobb lesz :)
2012. máj. 25. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, én olyan 7,5-8 hónaposan próbáltam darabosabbat adni, öklendezett... Írták itt többen, hogy várjak vagy 2 hetet, addig ne adjam a darabos kajcsit. Vártam, és tessék, megeszi. :) Nem állt még készen.
2012. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is olyan 8 hónaposan kezdtem próbálkozni a darabos ételekkel, és öklendezett tőle a kisfiam.Most 10 hónapos és végre megtanult rágni, és szépen eszi a darabos bébiételeket, és amit főzök, így nem kell turmixolni.
2012. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 hét múlva lesz 8 hónapos a lányom és pont ma adtam neki először darabos kaját. Nagyon szépen ette, rájött gyorsan, hogy is rágja el az első fogaival. Én viszont nem adok neki semmilyen nasit és az én ételemből sem eszik.
2012. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!