Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnék eltenni őszre-télr...

Hogy tudnék eltenni őszre-télre őszibarackot?

Figyelt kérdés

Kisfiam most 3,5 hós, apa isteni barackot hozott haza, gondoltam eltennék és majd 6 hós korában, amikor kezdjük a hozzátáplálást, csak elővenném.:)

fagyasztva hogyan miként?


2009. jún. 29. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmosod, meghámozod és negyedenként, felenként fagyizacsiban lefagyasztod. Kisfiam imádta én meg áldottam az eszemet, hogy tettem el. Minél többet fagyassz le!
2009. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
megmosod, meghámozod lefagyasztod. :) de elteheted befőttként is, megpucolod, összevágod és cukor szirupban egy picit előfőzöd. (1l vizben bőven elég egy 30-40dkg cukor) főződ egy pár percet és még forrón (tartósítószer nélkül!!!) üvegbe teszed, felöntöd a cukros lével és dunsztba rakod. pl: párnák közé amíg ki nem hül teljesen, mondjuk 5-6napig. utána mehet a polcra. nagyanyáink is így csinálták, én is nekünk bevált! :))
2009. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is tettem el úgy ahogy az első válaszoló írta,de raktam összeturmixolva is.
2009. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jajj, de jó, nagyon köszönöm Nektek, meg is csinálom mindjárt!:)
2009. jún. 29. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én turmixoltam és jégkockatartóba tettem a fagyóba-ez jó volt amíg kevés kellett, meg tettem viás ( tejfölös) pohárba nagyobb mennyyiséget amikorra már több fogyott. Így tettem még el szilvát, körtét és paradicsomot is.
2009. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy szoktam, hogy felezve, negyedelve egy foplackkal letakart tálcára teszem, ezt letakarom ismét fóliával, így teszem a fagyasztóba. Amikor már keményre fagyott, le lehet szedni és be tudod tenni zacskóba. Így kevesebb helyet foglal és nem fagy össze, annyit tudsz egyszerre kivenni, amennyire szükség van.
2009. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a további tippeket, főleg az utolsó válasz nagyon jóó.

Még azt kérdezném kb. mennyit érdemes?1kg?

2009. jún. 29. 13:49
 8/10 anonim ***** válasza:
13.30-as válaszoló ,Te egy zseni vagy!Már 2 gyerekem van,de még soha nem jutott eszembe,h így tegyem el,de most így fogom.Kérdező,BOCS az OFF-ért.
2009. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utsó válaszoló: semmi gond, én is örülök ennek a tippnek, sztem is szuper!!!
2009. jún. 29. 14:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi lányok, aranyosak vagytok! :) Évek óta így csinálom. 4 gyerekes anyuka
2009. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!