Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az etetőszékről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Milyet ajánlanátok, ami megfizethető áron van és jó is?


2012. máj. 25. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Fa etetőszéket nem vennék.Ennyi pénzért kapsz a Brendonban is jót.Esetleg nézz körül az oldalukon. [link]
2012. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg sokkal jobb a fa.Amit belinkeltél.Mert azt át lehet alakítani széknek és kis asztalnak.2 évesen pedig már úgy is tud enni rajta.De akár játszani is tud,rajzolni stb.Én mindenképpen olyat vennék.
2012. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! A tesóméknak is ilyen van mint amit te belinkeltél, de ő sem szerette, mert nagyon lecsuszott benne a gyerek. Viszont a kisasztal meg szék olyan cuki. Már így használják. Én láttam egy müanyag etetőszéket és az is áttalakitható , széknek meg asztalnak. És már 3 hónapos kortol bele lehet tenni a babát mert dönthető a háttámlája , de nem tudom belinkelni neked. Az ára 22 ezer. Nálunk a fa is csak 10ezer.
2012. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ez van és tökéletes,fele annyiért: [link]

a funkciója hogy biztonságosan etethesd a gyereked,teljesen felesleges a többfunkciós vagy ép csilicsálé etetőszék.

2012. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó! És az ára! Te is itt rendelted? Nekem is tetszik ez!
2012. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen volt, 6 hónaposan felült a fiam, onnantól ebben etettem, soha nem csúszott le és ő is imádta. Később, mikor már szétszedtük, rengeteget rajzolt, gyurmázott, festett rajta, és könnyű volt tisztán tartani. Az is jó, hogy a tálca távolsága állítható, így míg pici volt, addig közelebb volt hozzá, mikor meg már nagyobb, akkor távolabb, és kényelmesen elfért a pocak. :)
2012. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

bár nem kétfunkciós de ebből garantálom Neked hogy nem fog tudni kimászni még biztonsági öv nélkül se...egyszerűen fizikai képtelenség..többet van benne mint járokába..16 hónapos..szabadulóművész de ez még rajta is kifogott pedig a bizt.övet kiszereltem belőle

2012. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!