Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az etetőszékről? Használ valaki ilyet, vagy hasonlót?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 12. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi idős babának kell.
2011. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha már biztosan tud ülni a baba, jó ez a szék.

Szerintem klassz.

Nekünk is fa etetőszékünk van, csak az a fajta, ami székké és asztallá szedhető szét.

2011. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még nem tud ülni, úgyhogy csak pár hónap múlva lesz esedékes. Gondoltam előre tájékozódom... :-)
2011. nov. 12. 20:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan van mint a második válaszolónak...

( [link] szerintem az nagyon jó és az árát is megéri ami nem is túl sok!! Mikor nagyobb lett a kislányom leszedtük a székről a tálcát és sima kisszéknek is használta mesenézéshez vagy csak leült rá vagy amikor rajzolni szeretett volna csak oda tolta a kicsi asztalkájához leült és úgy rajzolt.Nyugodtan ott hagyhatom még én kiterítem a ruhákat vagy mosogatok stb mert hát ha leesne a székről ami kb 15 centi magas se lehet nem üti meg magát és hát már 2,5 éves.Szóval sok mindenre lehet használni és olyan 1,5 évesen már ő is fogja tudni egyedül mert ha nincs össze rakva simán beleülhet közbe játszhat az asztalon stb stb szóval szerintem nagyon megéri! Későbbre gondolkodsz,de azért leírom,hogy akkor amikor már rendesen tud ülni.Egyébként amit belinkeltél annak az árából akár kettőt is lehet venni és akár az egyik mamánál is lehet akihez többet jártok.

2011. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én is inkább a második (asztal,székes) variációt ajánlanám. Nekünk is olyan volt. Évekig (öt éves koráig is)tudtuk használni, nem csak evésnél, de később rajzoláshoz, gyurmázáshoz stb nagyon jó volt. Amúgy a tied is nagyon mutatós, kinézetre még jobb is, mint a másik, de sztem funkcióra az asztalos a megfelelőbb.
2011. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

[link]

Íme egy modernebb változat! :)

2011. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából azért esett erre a választásom, mert ha már kinőtte, székké lehet alakítani, és nem utolsó sorban van lábtartója( egy ortopéd orvos ismerősöm mondta, hogy fontos a lábtartó, mert ha "csak" lóg a lába, az gerincproblémákat okozhat.
2011. nov. 14. 12:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ez a gerincprobléma. Azért annyit nem ül egy gyerek az etetőszékben, 5 perc láblógatástól tényleg baja lenne? Szerintem ez már túl van misztifikálva.
2011. nov. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom nézted-e már élőben ezt a széket,mert mi igen.1 évesen már nem fért bele a kisfiam,pedig nem óriás,nagyon pici a támla és a tálca közötti rész.kb.8-11-12 hóig lehet használni.Én nem ajánlom,de nézd meg élőben,ez hátha más típus.
2011. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon hasznos tanács, feltétlenül megnézem:-)
2011. nov. 21. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!