Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön a strandszezon! 1 éves...

Jön a strandszezon! 1 éves gyerekre adtok UV szűrős strandruhát, vagy felesleges? (kép, link)

Figyelt kérdés

Ilyenre gondoltam:

[link]


Kell ez, vagy felesleges? Nagyon fehér, érzékeny bőrű a babám.


2012. máj. 25. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Kend be 50 faktorral, tegyél rá kalapot és egy kis vékony fehér pólócskát + pelus.

Eszembe se jutna ilyen búvárruhát húzni a gyerekemre 500 fokban.

2012. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A déli órákban nem ajánlott a napozás se gyereknek se felnőttnek. A világos bőrűeknek különösen vigyázniuk kell.
2012. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is nagyon fehér bőrű. Sosem adtam rá ilyesmit, nem bízom benne, hogy ebben ne lenne melege.

Elég sokat vagyunk ilyen-olyan vízparton, mindig bekenem min. 40-es, sokszor 50-es faktorú naptejjel. Sapka alap, hogy van rajta, illetve ha kint mászkál, akkor pólót húzok rá. Még SOSEM égett le egy kicsit sem. Nagyon jók ezek a naptejek.

Ja, és persze árnyékos helyen vagyunk mindig (sátor, napernyő, fa, stb.)

2012. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én dél és délután 3 óra között nemm vinném/viszem strandra, ha meg napon vagyunk, akkor meg bekenem. Szerintem ez elég. Bár az én babámnak kreol bőre van
2012. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Oké. Mindenkinek nagyon köszönöm!:)

(Arra én is gondoltam, hogy melege lehet benne, pl a parton ahol pillanatok alatt megszárad.)

Köszi!:)

2012. máj. 25. 12:50
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk van ilyesmi, és nagyon-nagyon jó. Pl, amikor a parton homokozik rossz a naptej, ahogy a naptejbe beleragad a homok, meg ilyenek. Meg a naptejek mégis kemikáliák.
2012. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolósó: Nem meleg ez a kicsinek?
2012. máj. 25. 13:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogy mik vannak:-))))))))))) én kerülném a napot a kritikus időszakban és mindig 50faktorossal kenném.
2012. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jó minőségű naptej (abba a homok se ragad bele, merthogy beszívódik ugye), kalap, na meg délben nem megyünk a napra. Ez elég. Még sose égtek le a gyerkőcök, pedig nagyon sokat járunk strandolni, meg itthon is pancsolnak a medencében.

Déli órákban én se megyek napra, nemhogy őket engedjem, játszani az árnyékban szoktak, a vízben meg nem égnek le (Foreveres naptejet használunk, tökély és vízben is hat).

2012. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Gabka,

melyik az a foreveres naptej, tudsz linkelni, vagy pontos nevet és képet mutatni?

2012. máj. 25. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!