Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » TRICIKLI? Szerintetek melyiket...

Csill79 kérdése:

TRICIKLI? Szerintetek melyiket? Nem tudok dönteni. LINK:

Figyelt kérdés

A micimackósba beleszerettem,de elég drága,a másikat pedig nagyon sokan dicsérik,nekem annyira nem tetszik,de a lényeg,hogy a kislányom szeresse és könnyen irányítható legyen.Szerintetek?Másfél évesnek amúgy:)Köszi. [link]

[link]


2012. ápr. 17. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem a micimackós nem tud többet,de jóval drágább

2012. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, de amit én hiányolok tudod az a nap ellenző, vagy ernyő :( Én is most akarok venni lányomnak de olyat amit felé tudok hajtani.....
2012. ápr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] Nézd, ilyet!
2012. ápr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sima Smoby triciklit vettem 1 évesen a lányomnak, Tesco, 5000ft-volt. Arra hogy a játszótérre eltoljam, bőven elég volt! Azért vettem, mert ott látta meg lányom, sok gyereknek volt, rá akart ülni mindenkiére, de írígyellek voltak a gyerekek,(2 évesek) és nem igazán engedték. Az elején 2 hétig sláger volt, majd megúnta, nem is érdekelte utánna. Igazából 3 hónap amit használja a gyerek nyáron, majd következő nyáron még 3 hónapra előkerült, az idén meg már ki is nőtte. Alig használtuk, örülök hogy nem a drágábban vettem. Tolókar lábtartó és kupola nélkül is bőven jó volt ez nekünk. Biztonsági öv van rajta, hogy le ne essen, az is elég volt. Igazából ha mégegyszer vennem kéne, gumi kerekűt vennék, mert a műanyagnak
2012. ápr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Folyt. Nagyon nagy hangja van a műanyag keréknek ahogy tolom. De a sima tolókarral is lehet irányítani, a snassz 5000ft-osnak is ki lehet iktatni a pedálját hogy ne forigjon, csak lábtartójént funkcionáljon. Anyuéknál viséken is volt egy tricikli, azt kölcsön kaptuk, de például annyira szűk volt a keret amibe bele lehetett últetnia gyereket, hogy alig fért bele! Tolókarjára nagyon alacsony volt, le kellett hozzá hajolni! Az egész bicaj alacsony volt, mert 1 évesen leért róla a lába, következő nyáron mikor már maga tekerte volna, ha feltette a lábát a pedálra, a nyakában volt a térde!

Érdemes kipróbálni mielőtt megveszed

2012. ápr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3000 ft ért vettem az interspárba
2012. ápr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van.


[link]

2012. ápr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!