Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Most szerintetek...

Anyukák! Most szerintetek csinálhatom így? Bővebben lent, hozzátáplálásos kérdés.

Figyelt kérdés

A védőnőm mondta,hogy elkezdhetem adni a glutént a kisfiamnak.Azt mondta,hogy napi fél kekszet reszeljek bele neki almába és adjam neki oda.

Minden nap fél keksz almába.

Szerintetek mivel nekünk van itthon egy csomó üveges baba kaja,főleg gyümölcsök,amiket már egyébként evett,abba nem e reszelhetem neki bele azt a napi fél kekszet?

Mert minden nap csak alma?mikor már főzelékezünk is és sajnálnám nem odaadni neki azokat az üvegeseket.

Szerintetek csinálhatom ezt?


2012. máj. 25. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze teheted üvegesbe!
2012. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is most fogom bevezetni a glutént a fiamnak. Miért kéne csak almába reszelni? Simán tenném üveges gyümölcsbe is. Én mondjuk nem kekszet fogok adni, hanem Milumil gabonapépet, mert abban nincsen felesleges cukor, mint a kekszben, egészségesebb is.
2012. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a bébiételbe szoktam adni:) [link] Ezt adom neki!
2012. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egy előző kérdéshez linkeltem, bocsánat! Persze nem gyereküléseket adok a bébiételbe :) XD Hanem, [link]
2012. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Simán bele reszelheted az üveges bébi kajába is a kekszet!

Teheted bármilyen gyümölcsbe! :-)


Jó babázást!! :-)

2012. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat és a linket is!
2012. máj. 25. 19:07
 7/8 sumergo ***** válasza:
Anyatejbe is szoktam áztatni, úgy is szereti, nem csak gyümölccsel! Bármilyen gyümivel mehet!
2012. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még akár főzelékbe is rakhatod, mindegy.
2012. máj. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!