Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondolsz ilyenkor? Szokott...

Mit gondolsz ilyenkor? Szokott előfordulni veled?

Figyelt kérdés
Ha sétálok babakocsival és megnéznek a pasik. Vagy megjegyzést is tesznek, (hogy pl. ma is, milyen szép a baba, mint az anyukája). Kicsit zavarban vagyok ilyenkor, mégiscsak anya vagyok és feleség.
2012. máj. 25. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Ez mindenkivel előfordul!
2012. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És mire gondolsz olyankor? (Amúgy szerintem nem mindenkivel.)
2012. máj. 25. 20:27
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem személy szerint jól esik..még az ilyen általános dumák is minthogy"ááá látom már honnan örökölte a fiad a gyönyörű szép szemeit..ugyanolyan mint a Tiéd!" anya vagyok és feleség..hűséget fogadtam de az hogy egy idegen férfi bokja jólesik nem hiszem hogy baj..még akkor is ha aszomszéd bácsi jegyzi meg hogy milyen csinosak vagyunk..aki nyilván kedvességből teszi..egy jó szó bármikor megmelengeti az ember lelkét..és amig nem megy áttolakodásba(erre is volt már példa) addig nekem nincs gondom vele!
2012. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is.
2012. máj. 25. 20:36
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk én ponw az ellenkezőjét tapasztalom. 3 gyerek után. Habár elhízva nem vagyok, mégis úgy érzem, hogy ronda lettem a szülések után. De Te nagyon örülj ennek! Biztos nagyon szép lehetsz.
2012. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Első vagyok! Én is anya vagyok és feleség. Nekem is jólesik,mert ilyenkor tudom,hogy nincs mit szégyellnem stb.
2012. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Jól esik, tényleg ahogy írták hogy még ha egy bácsika mondja is. Múltkor épp ez történt, megdícsért egy bácsika, az ikrekkel épp a városban bevásároltam, hogy milyen ügyes, és vékony, meg csinos vagyok, és hogy ilyen fiatalkán.... Kérdeztem mennyinek néz? 23nak. :-))) Mondtam neki 30 múltam. Tisztára ki volt akadva, nekem meg olyan jól esett. 7 év-! :-)
2012. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Előző vagyok, az lemaradt, hogy azért ha fiatalabb férfi néz meg vagy szól, még ha jól esik, akkor is zavar(ba hoz).
2012. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Én zavarban vagyok, ha nincs velem a gyerek jól esik, de ha velem van, akkor zavarba jövök és arra gondolok, hogy ez hülye? Itt tolom a babámat.
2012. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek jól esik ha megdícsérik.És azért mert megdícsért nem feltétlen akar kikezdeni velem.Igen jól esik.Lehet hogy zavarba jövök de olyan jó hallani hogy igen jól nézek ki és a nőt látják bennem nem csak az anyát.
2012. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!