Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki Chicco SimpliC...

Használt valaki Chicco SimpliCity babakocsit?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi még most is azt használjuk. Mi az ami érdekelne?
2012. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg vagy-e elégedve vele, kényelmes-e tolni magas (180cm) embernek. Nem verném-e be a lábam járás közben a kerekekbe. Vízszintesig dönthető? Kerek vagy ovális a váza? Illetve mennyire nehéz. 2-ról kéne lecipelnem.
2012. máj. 27. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is és a kislányom is nagyon szeretjük. Én 172 cm magas vagyok, a férjem 198 cm, mindkettőnknek kényelmes tolni, elég magas és a kerekeknél sem rugdossuk. Teljesen vízszintesre dönthető, a lányom sokáig hason aludt benne. Ovális a váz formája, így nem minden napernyő jó rá, ha emiatt érdekel, de lehet hozzá kapni. Én annyit emelgettem, hogy a kocsiba ki és betettem, úgy egyáltalán nem nehéz, szerintem emeletről lehozni sem olyan gond.
2012. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi még csak most vettük meg kb 2 hete, de imádom, nekem is kell lépcsőzni vele és nem nehéz. Mióta a lányom hátát nem kell tartani, azt csinálom, hogy kiveszem belőle, a kocsit összecsukom (lehet egy kézzel), és mivel van rajta egy hordozó fogantyú, így kicsit kiegyensúlyozottabb a cipelés. Úgy szoktam egy kézzel össze csukni, hogy neki tolom az alsó lépcsőfoknak benyomom a gombot és tolom előre, nagyon egyszerű.
2012. máj. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!