Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok ajánlani babakocsit? A...

Tudtok ajánlani babakocsit? A támpontok: könnyű legyen és kicsi, olcsóbb kategória, és újszülöttnek kell.

Figyelt kérdés
Ami árban jó, az súlyban és nagyságban nem. Ahogy olvastam nehéz kifogni a jó a babakocsit :)

2012. máj. 24. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mi peg perego veneziát vettünk használtan,mert már nem gyártják:

[link]

(csak az első hirdetést bemásoltam a google-ból)


Először kaptunk egy újat,úgy voltam vele,hogy babakocsiból új legyen.Aztán nagyon nem jött be....nekünk is ezek a szempontok,mert cipelnem is kellett a kocsit.

Így elkezdtem nézelődni a neten, erre rátaláltam, vettünk egyet 20ért,már 2 gyerek használta,de meg sem látszott rajta!kisfiam kb 10 hónapig használta(már sétál és ezért nem kell)de még mindig nagyon jó állapotban van, most várjuk a tesó érkezését,őt is simán ki fogja szolgálni!

Szóval nem tudom mennyire vagy ellene a használt kocsiknak,én csak ajánlani tudom, hogy nézz jól szét a neten,mert nagyon jókat ki lehet fogni és nem éri meg sok 10ezret kiadni a kocsira,főleg ha utána nem is jön be, csak töredékéért tudod eladni,még akkor is ha alig használt!

Mi az újat még garanciával árultuk az eredeti ár feléért, és így sem vitte el senki.

2012. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

ez is elég jó állapotban van:

[link]

2012. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, valóban még 10 kiló sincs ! Köszike az eddigi tippeket ! :)
2012. máj. 24. 12:40
 5/17 anonim ***** válasza:

Legyünk konkrétak :)

Mi az az ár, amit rászántok?

A használtat én is csak ajánlani tudom!!!

Illetve: nincs tökéletes kocsi (10 kocsin vagyok túl, mindegyiknek volt előnye hátránya)

Mennyire kell könnyűnek lennie? Cipelned kell lépcsőn?

2012. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

off:

ennek a veneziának mindegyik oldalon bolygósítható a kereke?

2012. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

[link]

ez? elég olcsó, nagyon kis strapás kocsi, és könnyű, mert a váz, plusz a hordozó csak 8és fél kiló!!!

2012. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem chicco simplicity-m van. Könnyű, egy kézzel összecsukható, ha nem vásároltál be, így egyik kézben gyerek, másikba kocsi. Bár nincs hozzá mózes és a neten azt írják, hogy 6 hós kortól használható, a benne lévő tájékoztató szerint 0 hótól. És fektethető teljesen.


[link]

2012. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

én vagyok a veneziás, igen az összes kereke fixálható és bolygósítható.Én sokszor cipeltem fel egyik kezemben a kisfiam,másikban az összecsukott kocsit.

Egy kézzel össze lehet csukni,ki lehet nyitni,és nem nagyobb összecsukva mint egy utazóbőrönd.

Ja és kisfiam ragyogóan aludt benne hason is,és még nagy előnye a hauckkal szemben(amit linkeltek),hogy fordítható a tolókarja.Amúgy ezt a hauckot láttam élőben, mert mi is néztük, de a sport része szerintem valahogy kisebb mint a venezia...de lehet hogy ezt csak én láttam így:)

2012. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ja az lemaradt, hogy a 2.-ra cipeltem fel:)

Ja és tök jó a kosara,mert ha fektetve van a háttámla,akkor is könnyen bele lehet pakolni,mert le lehet hajtani:)

de nem dicsérem többet,nekünk nagyon bejött:)

2012. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!