Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy az öröm, barátnőm terhes...

Nagy az öröm, barátnőm terhes (5 hetes). Milyen babás cuccot, ajándékot vehetnék neki? Nincs valamilyen "terhes ajándékcsomag"?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Egy darabig még semmilyet. Legalább a 12. hétig. Most barátod, vagy ffi vagy és barátnőd? Egyébként babanaplót, vagy láblenyomat készítőt, ilyesmiket.
2012. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép pocakosnaplónak biztosan örülne. Mást szerintem még ne vegyél, korai.
2012. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
en nem vennek semmit egeszen a vegeig.... max. egy icipici valamit, de semmikepp nem babas dolgot.
2012. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és a 12. hét után mit vehetnék neki?
2012. máj. 27. 17:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
egyebkent te ki vagy? a leendo apuka vagy a bararnoje a nonek? csak mert nem mindegy ;-)
2012. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én lány vagyok! jó barátnők vagyunk! :) és örülök nagyon.
2012. máj. 27. 17:39
 7/14 A kérdező kommentje:
terhesnaplóra én is gondoltam, de azt lehet hogy inkább a férjétől kéne kapnia. Akkor várok még vele. Csak úgy vennék valamit, már régóta szerettek volna babát.
2012. máj. 27. 17:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne vegyél semmit, annyira korai még a terhesség! szerintem várj a terhesség feléig legalább! Vagy ha nagyon szeretnél venni valamit, akkor anyukának vegyél mondjuk egy kismama pólót, vagy nadrágot vagy valami hasonlót amit tud használni terhesség alatt.
2012. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg abszolút ne vegyél babás cuccot, csak az anyukának egy nagy csomag édességet, hogy ezzel fejezd ki mennyire örülsz! Babás dolgokat a pici megszületése után szoktak ajándékozni, általában az első látogatás alkalmával.

Azért mondom, mert nem kívánom senkinek, szó se róla, sajnos én a 25-ik héten veszítettem el a fiam, a barátnőm meg halva szülte meg. Inkább ne vegyél még neki, mert ha bármi történik, akkor mindig a babára fogja emlékeztetni az ajándék.

2012. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
figyelj mi is több mint 1 évet vártunk a babára,mire összejött,és mikor pozítívat teszteltem elújságoltuk a nagyiknak,vettünk kis zoknit nekik,erre pénteken elvetéltem,ma töltöttem volna a 8 hetet.hidd el ők is tudják,hogy örülsz neki,és majd 12.hét után vegyél neki bármit.
2012. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!