Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 25 éves vagyok 7 hónapos...

25 éves vagyok 7 hónapos terhes és 20 kilót felszedtem ez normális?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Soknak sok,de gondolom vékonyan kezdted.Én 28kg-ot szedtem fel 175 centimhez 55kg-an kezdtem a terhességet,szóval elég vékonyka voltam.Tökéletes terhességem volt,és az összes kg lement rólam,úgyhogy nyugi :)
2012. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. ápr. 12. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Háááát tényleg sok és még jön hozzá, de rólam is úgy leugrott a felszedett 18 kiló, hogy még 10 pluszban lement 5 hónap alatt. Szóval jobb vagyok,mint előtte:)Szerintem ezen ne aggódj.
2012. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél 25 éves voltam, 162cm magas és 50 kilóról indultam.

A végére 25 kilót híztam, és szülés után 3 hónappal már csak pár kiló volt rajtam, majd szülés után fél évvel már semmi!

Igaz, nem tudtam szoptatni és 2,5 hónap után elment a tejem.


Második babával 23 kilót híztam,és a szoptatás miatt folyamatosan farkasétvágyam van. Lement 10 kiló, de aztán 2 hónap után visszakúszott belőle 2 így 15 kiló felesleget cipelek még magamon és 3 hónapos a babám.

2012. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Terhesség végére 15 kg szedtem fel, 1 éves a lányom de 4-5 kg-val még mindig küzdök :(
2012. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Picit sok, de ha jól vagy és nem viseli meg a szervezeted akkor nem nagy gond... próbálj azért odafigyelni rá hogy mit eszel (minél kevesebb szénhidrát és minél egészségesebb ételek).

Én 16 kg-t híztam a terhességem alatt és ebből 10 rajtam is maradt egyenlőre. 27 éves vagyok, és 4,5 hónapos a babám, ahogy a babám hagyja megint elkezdek sportolni (egyenlőre senkivel sincs el rajtam kívül, egyedül pedig még kevésbé), és diétázni is fogok bár egyenlőre még nem megy (pedig nem is szoptatok)... Így sem vagyok kövér, de engem megvisel, hogy megközelítőleg sem az néz vissza a tükörből mint terhesség előtt, ezért a következő terhességemnél biztos hogy meg fogok próbálni sokkal jobban odafigyelni arra hogy ne hízzak ennyit...

2012. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Terhesség végére 9 kg-ot híztam. Kevesebbel jöttem ki a kórházból, mint terhesség előtt voltam. örültem, mint majom a farkának, mert amúgy túlsúlyos vagyok. Viszont szoptatás alatt feljött rám 20kg. Még szoptatok, de már csak napi 3-szor, úgyhogy elkezdek fogyózni. Szerintem figyelj oda, mert nem biztos, hogy azon szerencsések közé fogsz tartozni, akik fogynak szoptatás alatt.:(
2012. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha soványan kezdted akkor nem! Én is 25 voltam és a végére 28 plusszal szültem meg babám! Most 9 hónapos és vékonyabb vagyok mint előtte!
2012. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
58 kiló voltam, amikor teherbe estem. Amikor elkezdtem hízni megijedtem, de most hogy hallom nem csak én híztam ennyit kezdek megnyugodni.
2012. ápr. 12. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!