Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mernél ebay-en vaterán vagy...

Mernél ebay-en vaterán vagy egyéb online üzletben babakocsit venni? Ezek általában nem adnak garanciát, ez nem gond?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én látatlanban nem mernék venni, max úgy ha megoldható a személyes átvétel és ha mégsem tetszik, kifogásolható az állapota stb. akkor nem veszem meg. Én ilyen bizalmatlan típus vagyok:( szeretem megnézni, tapintani a dolgokat...
2012. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én két babakocsit is vettem vaterán keresztül, de mindkettőt személyes átvétellel. Látatlanba, postai utánvétes csomagként nem vennék.
2012. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor sem, ha több, mint 6500 visszajelzése van az eladónak és 100%-os?
2012. máj. 27. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Én már vagy 10 babakocsit vettem használtan :)

1 rossz tapasztalat: expressen, ahol nincs visszajelzés ugye, konkrétan csalók voltak, nem is volt kocsi... de sikerült visszaszereznem a pénzt.

2012. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kíváncsicska ***** válasza:
Mi vaterán vettük a kiságyat a matracot a baldachint és a babakocsit is.Egyedül a baldachinról nem kaptunk számlát,a többit olyan helyről vettük ami ad számlát.Igaz az előbb felsoroltak újak voltak.Minden rendben volt eddig.De csak Vateráról rendelek.
2012. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megvettem.:) Alig várom, hogy itt legyen. Köszi a hozzászólásokat!
2012. máj. 27. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Megmutatod milyet? :)
2012. máj. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Graco Mirage-ot vettem.
2012. máj. 28. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!