Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Startutazás vagy egyéb online...

Startutazás vagy egyéb online utazási iroda által utaztatok már külföldre?

Figyelt kérdés

kérnék tapasztalatokat.

Kicsit bizalmatlan vagyok, mert a városomban nincsen irodája, ahol személyesen befizethetném az utazást. Mindent online kell intézni.


2011. júl. 14. 12:20
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Én (mi) egyszer 2008-ban utaztunk Omiš-ba Startutazás irodán keresztül. Amikor odaértünk, nem tudtak rólunk. De ott van nekik egy "irodájuk", akik elintézték a félreértést. És az egyik legjobb nyarunk volt. :)

2011. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KGB82 válasza:
Hát minket pont tegnap sz*pattak meg elég rendesen. Kinéztünk egy utazást Korfura, lebeszéltük, elmentünk munka után este, befizettük. Másnap melóhelyen lebeszéltük a szabadságot, elkezdtünk szervezkedni (párom már az utasbiztosítást is majdnem megkötötte, csak a Postán múlt, hogy mégse) erre este felhívtak minket, hogy bocsánat, de ahova befizettünk, oda már nincs szabad hely. Felajánlottak másik két lehetőséget hasonló áron, de a közelében sem voltak annak a helynek, amit kinéztünk. Mivel azt már tudtuk, hogy Unitravel-es utat közvetítettek nekünk, felvettük az Unitravellel a kapcsolatot, ott már aznap tudták, hogy nincs hely, mikor a Start-nál befizettük, sőt, a következő heti turnus is be van telve. Nem volt mit tenni, visszekértük a pénzünket... a poén, hogy mikor visszamentünk a pénzért, a Start-nál még megpróbálták bizonygatni, hogy a következő hétre van hely... szóval én senkinek nem ajánlom, egyáltalán nincs naprakész rendszerük, szuperbénák és amatőrök... persze semmi elnézést vagy valami, még a mi anyánkat, hogy miért rajtuk keresztül akartunk utazni. Senkinek nem ajánlom őket!!!
2012. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!