Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a borostyán nyakláncról babáknak?

Figyelt kérdés
Esetleg használ valaki ilyet,és mit tapasztalt?
2012. máj. 28. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem teljes humbug, de mindenki abban hisz amiben akar.

Ismerősöm áradozott róla, hogy amióta a gvereknekmegvan, azóta csodálatos,nincs semmi gond, alszik, csendes....aztán megnéztükés láttuk a műanyag öntésnél maradó sorját. Műanyag utánzatot vett, az volt "csodálatos". Tehát szerintem az anyukáknak placebo

2012. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden alternatív megoldás, ez is két esélyes. Vagy használ vagy nem.Ok, inkább három: használ, részben. Van egy barátnőm, aki esküszik rá, kislányának sosem volt semmilyen tünete, problémája fogzások alkalmával. Viszont ismerek egy lányt akinek a gyermeke szintén hordja, viszont ő ettől függetlenül panaszkodik, hogy vannak gondok fogzáskor. De ki tudja, lehet ha nem hordaná, akkor még ennél is több gond lenne.

Az én fiamnak nincs, két ok miatt. Nem nagyon hiszek benne, és amúgy is balesetveszélyesnek tartom.

2012. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Hát, nem tudom, mindenki tonnaszámra hordja haza a légzésfigyelőt, utána pedig ilyet tesz a gyerek nyakába. Az én férjem orvos, több gonddal találkozott emiatt az idióta nyaklánc miatt... Emellett nem látom be, hogy bármi haszna lehetne, de kinek a pap...
2012. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
humbug, babona
2012. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk van, az én gyerekeim alvására sose volt panasz, már a nyaklánc előtt se, így valószínűleg a nyaklánc nélkül is aludtak volna éjjel. A fogzás sem viselte meg őket. Én nem nagyon hiszek az ilyen "csodamódszerekben". De biztos van valami alapja. Amúgy nagyon aranyosak, és ártani biztos nem ártalmas. De figyelni kell, hogy a szemek legömbölyítettek legyenek, egyenként csomózva (ha elszakad akkor nem jön le az összes, max egy db), és ne legyen túl hosszú.
2012. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Hókuszpókusz. Ezzel is csak lehúzzák a hiszékeny, jóhiszemű, aggódó szülőket.

Én biztos nem adnám a fiamra, mert olyan izgága, hogy kb. 3 perc alatt megfojtaná magát. És ugye egész nap rajta kéne, hogy legyen.

2012. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszek benne.
2012. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekünk sem jött be.

arra tényleg figyelj,h eredetit vegyél: az nem hosszú, nem is szoros, egyenként csomózott, apró szemű.

2012. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem, nem is fogok. A lányom nagyon jó alvó, a fogai minden nyűg nélkül kibújtak. Amúgy nagyon balesetveszélyesnek tartom, sok cikk szól arról, hogy megfojtotta a babát. Ha veszel, mindenképpen eredetit vegyél, és inkább a bokájára tekerd, mint a nyakába rakd.
2012. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, úgy látom itt járt pár mániákus borostyánfüggő lepontozó....

Miért kell lepontozni, ha valaki a véleményét írja le nem értem... de legyen meg a mai örömük ezzel..

2012. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!