Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelenkát használók,...

Mosható pelenkát használók, van tapasztalatotok az alábbi pelusokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Még nincs babám, de elkezdtem érdeklődni a mosható pelenkákkal kapcsolatban (szeretek előretervezni :) ), megtetszett a gondolat, így elkezdtem nézegetni milyen márkák vannak. Meglepődve tapasztaltam mennyi fajta ilyen pelenka létezik (eddig le voltam maradva a mosható pelenka= régi tetra, sok kínlódással), és a legjobban az all-in-one-os verzió tetszett meg, ilyet szeretnék majd. Ebből is a "Csimota", "Tiptopbaba" és a "Fuzzibunz". Van valamelyikkel tapasztalatotok? Esetleg más márka vált be?

Minden segítséget köszönök :)



#mosható pelenka #csimota #tiptopbaba #fuzzibunz
2012. máj. 1. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen van nekünk más színben,én megvagyok vele elégedve,de külföldről rendelem,mert onnan legalább 3500ft-al olcsóbb!

2012. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van: [link]

Eddig bevált, 5 hónapos a baba, gyakorlatilag nem is használunk eldobhatót.

Amire számíts: bár a mosás hamar megvan, lassan szárad, ezért mi 2*18, azaz 36 darabot vettünk. Így mindig van száraz. És el lehet számolni egészségpénztárra.

A babának még sosem volt piros a popsija. Voltunk csípőszűrésen, és ott a doktornő mondta, hogy mivel szélesebben pelenkáz, mint az eldobható pelus, még jót is tesz a csípőjének(bár szerencsére a mi babánknak nem volt ilyen problémája).

2012. máj. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!