Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A brokkolit hogyan kell...

A brokkolit hogyan kell elkesziteni hogy fozelek legyen belole, hogy kell megfozni, mit kell hozza adni?

Figyelt kérdés
(ma pont 9 hos a lanyom) vettem brokkolit de fogalmam sincs hogy hogy csinaljam meg neki mai ebednek,es ha marad azt lehet tarolni a fagyasztoban vagy csak siman a hutoben? elore is koszike a segitseget !!!
2009. jún. 30. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés vízben tedd fel párolni egy csipet sóval. Mindig nézd hogy nehogy elfője az összes vizet mert akkor lekapja. Ha megfőtt puhára akkor villával szét tudod nyomni és kellően sűrű állagú is lesz. Mivel a brokkoli önmagában kesernyés ízű, így főzheted együtt például krumplival, esetleg répával. Ha elkészült és sok lett akkor kisüvegben le is fagyaszthatod.
2009. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszike szepen!!!! minden jot kivanok !!Q :")))
2009. jún. 30. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehetsz bele egy kis tejcsidet/tápit, attól még krémesebb lesz. Én még turmixolom neki , nem eszi meg ósszetörve. Csirkehusit vagy pulykát szoktam még beletenni.
2009. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja az en lanyom sem akar enni darabosabb etelekt muszaly turmixoljak neki mindent.koszike neked is pont arra gondoltam hogy teszek neki egy kis tapit inkabb mint vizet annal taplalobb ! minden jot neked is !!
2009. jún. 30. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!