Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok járókát nyaralás...

Használtatok járókát nyaralás közben alvásra is? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyünk és a járókát mindenképpen vinném. Gondolkodtam az utazóágyon, de ha nem kell nem költenék rá. Kétszer aludt már a kislányom a járókában, de az napközbe volt. Viszont a járóka fekvőfelülete keményebb, ezért mindenképpen kell még rá raknom valamit és a légzésfigyelőt sem tudom alá rakni.
2009. jún. 30. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, neki teljesen mindegy, hogy hol alszik....mi is abban altattuk...
2009. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felesleges ezért venni utazágyat. Vigyél még egy jó vastag puha plédet, rakdd bele és hidd el jót fog aludni. Nekünk utazóágyunk van, nincs járókánk és még jobbat szokott aludni benne mint a saját ágyába ha elmegyünk valahova. :)
2009. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és a pléd alá miért nem teheted be a légzésfigyelőt? én még a mózesbe is be tudtam rakni, mert én abban altattam a babámat nyaraláskor, igaz, akkor ő még csak 2 és fél hónapos volt. ugyanúgy alaudt éjszaka egyben 10 órát, mintha itthon lett volna.
2009. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a járóka alá a figyelő dobozára raktuk az érzékelőt. Szuperül működött!
2009. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!