Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtátok már a Pampers...

Használtátok már a Pampers Active Pants Boy Maxi36 (9-14kg) -os pelust? Milyenek a tapasztalatok? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.Én múltkor vettem egy csomaggal,de sajnos nem tudom az árát,mert több félét és több mindent vettünk akkor,de drágább a sima active baby-nél az tuti.Tapasztalat,nem is olyan könnyű ráadni,és én úgy látom annak ellenére vagy épp azért mert az elej meg van erősítve hamarabb "bedagad" és így nehezebb is a babámnak,tehát gyakrabban kell cserélnem mint a simát.De,viszont úgy látom,hogy neki kényelmesebb,nagyon jó gumis a dereka nem csúszik le a pocak alá....hát van jó,rossz benne,mi egyenlőre maradunk a simánál azt hiszem,ja és mivel nincs tépőzára így nem lehet "becsomagolni" amikor leveszed....(kakistul csak van úgy...)

Próbáljátok ki,egy csomaggal megveszel,aztán meglátod...

2010. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, így már hogy nem vaktában kell vennem biztos hogy kipróbálom, nyugodtabban veszem meg. Köszike
2010. márc. 24. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!