Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 10hós babája rámutat...

Más 10hós babája rámutat dolgokra?

Figyelt kérdés
tegnap olvastam hogy 10hósan meg kell mutatniuk a dolgot amit akarnak,és érteniük kell a nem szót!mi most leszünk vasárnap 10hónaposak,de ez a két dolog nem megy!
2009. jún. 30. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nem-et értette, mert mindég ránk nézett már olyankor, de mutatni csak egy hónap múlva kezdett. Most 13 hós, és még mindég úgy mutogat, hogy fogalmam sincs tulajdonképpen mit szeretne :D
2009. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rámutat a cumisüvegre, ha inni kér, vagy arra a dologra amit meg szeretne kaparintani.

Ha megkérdem, meg tudja mutatni, hogy hol van: a lámpa, óra, apa.

Egyenlőre ennyi megy, ja, és a 'nem' szót is érti, de huncut, mert ha apja rászól hogy NEM, akkor visszavigyorog rá, és ezerre begyorsítva indul tovább a dolog felé. Ha én szólok, akkor békén hagyja.

9,5 hós a lányka amúgy.

2009. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 10 hós, érti a nemet, csak nem érdekli:D

A műltkor az apja csikizte, megunta, nagy komolyan ránézett, és tisztán kimondta, h nem. Egyedül a babát tudja mutatni, ha kérdezem pl babaújságba, h hol a baba, megmutatja. Ha kéri a cumisüveget, és nem éri el, nem mutatja, hanem nyújtozkodik felé, innen tudom, h mi kell neki. És olyan édes, ha kimegyek a szobából, és bent marad az apja vele, akkor odafordul az ajtóhoz, és mondja, h aja, gondolom ez lenne az anya:)

2009. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az enyém is érti a nemet,csak öt sem érdekli!a mutogatás nem megy,pápát sem int,hiába mutatja neki mindenki!pedig tudja hogy kell,mert mondjuk hogy pápá,és rögtön a kezét nézi,és mozgatja!nálunk aja sajna nincs ,csak apa!
2009. jún. 30. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja kérdeztem ezt a neurológustól,mert aggódtam,hogy nem mutogat(kellett visszajárnunk,mert előbb született).

Most 13 hónapos,de azt mondta,hogy nem KELL mutogatnia még.

Így megnyugodtam.

2009. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!