Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6nm-es gyerekszoba nagyon...

6nm-es gyerekszoba nagyon pici? 2 babának? De nem lenne betéve szekrény csak 2 ágy. Gardrobban meg radroszekrény!

Figyelt kérdés
nemtudom jólene e igy!mertha kicsi akkor épitünk hozzá. De sokan eddig mindig azt mondták elég ez!mi épiteni akartunk,mivel most anyagi helyzetünk olyan hogy sporolni kell igy fogndoltam felteszem a kérdést,mivel irta valaki hogy neki 7nm es a gyerekszoba!
2009. jún. 30. 11:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ruhaszekrény lett volna
2009. jún. 30. 11:17
 2/13 anonim ***** válasza:
ha van ablaka akkor jó, nekünk is pici
2009. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen persze van ablaka.
2009. jún. 30. 13:12
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekünk 8 nm-es a gyerekszoba. Ha nincs bent tényleg csak 2 ágy, akkor jó, de nálunk pl. bent van egy kisebb komód meg egy pelenkázó (mert ott pelenkázok és ahhoz azért ha nem is minden ruha de egy csomó ápoló cucc, pelus stb. kéznél kell h legyen.) és nagyon szűkös, kicsinek érzem pedig egy 120x60as meg egy 140x70 es ágyuk van.

Attól is függ sztem hogy mennyi idősek a gyerekek. Mert ha pl.ikrek akkor elég lehet hiszen 2 pici ágy van csak.

De nálunk pl. a fiam 2 éves múlt, a lányom 2 hós, és a 2 éves nagyfiúnak lassan kicsi lesz a "kiságya" de nagyobb meg egyszerüen nem fér be jelenleg.

2009. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nálunk még megsem születtek... de 2 őt tervezünk. azért kérdeztem mert ha nagyobbak lesznek?
2009. jún. 30. 13:22
 6/13 anonim válasza:
Nem kicsi, de ha már nagyok lesznek (tizenévesek) akkor már kicsi lesz, de szerintem ráértek majd akkor kibővíteni, ennyivel előre felesleges.
2009. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk sem nagyobb. A falra tudsz szekrényt, polcot szerelni, akkor jó, mert azért jó, ha egy-két dolog kéznél van.Nekünk pl. ott csak alszik és a nappaliban szoktunk játszani. Bár szerintem is ez inkább később, nagyobb korban lesz kicsi.
2009. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon kicsi 2 babának. Ha tudtok építsetek most hozzá. A gyerekszobánk 9 nm, nekünk is van benne gardrób, és nem nem tűnik berendezve tágasnak.
2009. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem se ezen sporoljatok..egynek még csak-csak elmenne valahogy, nade kettonek màr egészségtelen, szerintem..
2009. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de nekünknem ebben van a agardrobhanem külön itt csak 2 ágy lenne.
2009. júl. 13. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!