Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy napokig nincs...

Van olyan, hogy napokig nincs sírás, vagy hogy valakinek egyáltalán nem sír a babája annyira rendben van minden?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:

én már annak is örülök, ha egy órahosszáig nincs sírás.

9 hónapos

de biztos van ilyen, akinek "a hangját se hallani"...

ez szerencse kérdése.

2009. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szia.volt 5 hónapig.Addig csak nyöszörgött ha valami gáz olt a hangját sokáig nem is halottam,aztán ez csak a múlt,most 6 hónapos és elég sokat sír,eggyik percről a másikra képes zokogásba kitörni.Remélem elmúlik.
2009. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudok elképzelni ilyet, hiszen amíg a baba nem beszél, csak sírással tudja kifejezni magát. A gondolatait meg olyan szinten nem tudjuk kitalálni, hogy minden sírásnak elébe menjünk.

Nekem a szomszéd néni szokta mondogatni - amikor sír a fiam - hogy az ő lánya sose sírt. Persze, el is hiszem! Szerintem már elfelejtette! Egyébként én inkább aggódnék az olyan csecsemő miatt, aki sose sír, hiszen az azt jelenti, hogy nem kommunikál a környezetével.

2009. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan, hogy 1-2 napig minden rendben, nem bántja a foga sem, jól érzi magát, eszik, alszik, játszik...sokat mosolyog, kerek a világ, de vannak napok, amikor megint elkezd jönni a foga, zavarja valami, rosszabb az idő, és akkor sírdogálósabb. Bár az én 6 hós lányom sose volt egy sírós baba, csak okkal hallatja a hangját
2009. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom fél éves koráig csak egyszer sírt amikor megszületett. Még akkor sem szólt-sírt mikor éhes volt. Inkább bekapta az ujját és azzal elvolt.Mára már 15 hós nagyon ritkán sír (havonta 1-szer). De műsírás, hiszti kb 2-3 hónapja van minden nap többször is.
2009. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
van. 4 hós és van olyan nap hogy este eszembe jutott ja még nem sírt. mosolyog folyamatosan. és inkább nyög ha baja van. egyébként csak az tudja kiborítani ha nagyon éhes vagy ha már nagyon álmos.
2009. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem vagyok egyedül. :) Az én 6 hónapos babám is egyfolytában mosolyog. Akkor van egy kis nyűgi, ha jön a rossz idő. Most jön a foga, de azt is úgy vettem észre, mikor nevetett és láttam az ínyén valamit, ami egy átlátszó rizsszemhez hasonlít. Gondolom ez már a foga lehet.

Mindenkinek ilyen babát kívánok!! :) :)

2009. jún. 30. 12:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem szerencsére áldott jó babám van,ő csak akkor sír ha nyügös ,álmos akkor csak beteszem a kiságyba és már alszik is!

A rokonok is megvoltak lepödve,hogy nem lehet hallani a hangját,sosem hallottam tőle azt a tipikus baba sírást,pedig azért vártam!

A fogai is kijöttek,nem érezte meg igazán,csak többször ébredt éjszaka,de sírás nem volt!

2009. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A mi kislányunk naponta egyszer sír kicsit, fürdetés utáni öltözködéskor 1 percig!

Amúgy soha! Mindenki csak csodálkozik, hogy semmiért sem sír. Bárki ölbe veheti, játszhat Vele, elveheti a játékát. Bárhol tisztába lehet tenni, etetni. Csípőultrahangozás előtt is megölelte e dokinőt, meg mosolygott rá. Oltásokkor sem sír. Ha elesik(most kezd járni lassan), akkor sem sír.

Szerintem mindezeket a férjemtől örökölte, mert neki is magas a fájdalomküszöbe, meg Ő is mindig vidám.

2009. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Számomra a sírás az, ha könnyekkel, hüppögve sír. Ez általában akkor szokott lenni, ha nagyon megijed valamitől. De ezen kívül nálunk tényleg nem szokott sírni. Mert ahogy írtátok, ő csak így tud kommunikálni, de jelez, nyüsszög, kiabál, gügyög, méltatlankodik, de ténylegesen sírni, 5 hónap alatt, egy kezemen meg tudnám számolni!!
2009. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!