Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen méretű ruhákat vesztek...

Milyen méretű ruhákat vesztek a babának, amiben haza hozzátok a kórházból?

Figyelt kérdés
50 vagy 56-os?
2009. jún. 30. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában 2méretűt érdemes választani.Egyet ami a legkisebb méret,egy ruhát pedig,ami 1el nagyobb!!

32hetes km

2009. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ultrahangon a súlybecslés valamelyest támpontot adhat,hogy 50-es ruha kell-e.Általában 56-osat szoktak venni,de az is mérete válogatja,én vettem 56-os ruhát,ami a 62-essel egyforma volt.Nyugodtan vegyél 56-osat,úgyis felhúzva tartják a lábukat a tipegőben,és ha pont jó akkor is lógni fog a lábán.Bodyból lehet venni 2 méreteset,igy tuti jó lesz.Szép és könnyű szülést kivánok!
2009. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi egyből 56os ruhácskákkal kezdtünk.

Picit nagy rá, de legalább nem szorítja sehol sem.

Születésük után még érzékeny a bőrük, így jobban érzik magukat a szellősebb ruhákban.

7 napos kislány anyukája :-)

2009. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

56-62-est.

Ha esetleg nagyon pici lenne a baba akkor pár 50-est is lehet, de inkább legyen picit nagyobb a ruha. Az 50-est tényleg nem sokáig lehet rájuk adni olyan hamar kinövik.

2009. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, én tescos newborn szettet vittem a kórházba. Az általában minden babára jó. Nekem 3600 grammot saccolt a doki 2 nappal a szülés előtt erre megszületett a kisfiam 4320 grammal. Szerencsére jó volt rá a ruci, csak nem olyan sokáig mint esetleg másnak. Javaslom ezt a méretet :)
2009. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az 50-es nagyon pici, hacsak nem koraszülött a baba. Az 56-os is rövid ideig jó, én 0-3 hónapos méretet vettem, azok 62-esnek felelnek meg, be is vált (a baba 52 cm és 3600 g volt).
2009. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!