Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust vegyek a kórházb...

Milyen pelust vegyek a kórházba a babának? Kell-e a newborn, vagy a 3kg-tól felfelé is jó?

Figyelt kérdés
Márkát írjatok légyszi.

2012. máj. 30. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem mindenki azt mondta 2-essel kell kezdeni, mert az ráér a köldökcsonkra, nem fogja piszkálni neki.

És tényleg, az aj obb. Az 1-es newborn pont a köldökig ér, és irritálta.

Én Libero és Pampers párti vagyok. Inkább Pampers..

2012. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is Pampers párti vagyok, nekem ezerszer jobban bejött, mint a Libero (ill. nem nekem, hanem a lányomnak :D) és a newborn szerintem csak nagyon mini babának kell. Nálunk eleve a klinikán is 2-es liberot adnak, ha valaki nem visz. És valóban, jó ha szárazon tartja a köldökét. :)
2012. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3570 -el született. 2-es pelust vettem neki 3-6 kg. Elveszett benne, így kb. 2 hónapos koráig a Pampers Newborn használtuk. Nem bántotta a köldökcsonkot.De akármilyen fajta new born pelus jó. Mi használtunk Háppy Bellát is, az is nagyon jó. Jó a Tesco színes újszülött pelusa is.
2012. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Elveszett benne? :))) Egyemmeg... :) Pedig nem is volt pici. :)


Hát nem tudom, érdekes, az én manómnak nagyon nem stimmelt a newborn, 3630 grammos volt.

2012. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2950 grammal született, 2es pampers hoztak be anyósomék, pont jó volt, a kórházban meg 2es Libero-t adtak, az is jó volt. Newborn-t egyáltalán nem használtunk.
2012. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi huggies newbornt vettünk. Rá van írva, hogy védi a köldökcsonkot. Van benne egy toldott betét. Még nem tudok tapasztalatot írni, 8 hét múlva várjuk a lányunkat.
2012. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, de a huggiesból az én tapasztalatom szerint minden folyik mindenhova. :( Bár ez nyilván gyerekfüggő, van, akinek az jön be.
2012. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkorára becsülték a babád súlyát a legutóbbi UH-on... Kisfiamat 4kilora, majd megszületett 3750 grammal, newborn sosem használtunk, 2essel kezdtünk, amit kb 2 hónapig volt jó.
2012. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy csak pamperst használunk születése óta.
2012. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekünk a kórházban 2-es Liberot adtak. Hááát, majdnem a lányom cicijéig ért. (2950g és 51 cm)

Itthonra vettem Huggies és Libero Newborn-t, azt használtuk elég sokáig.

A Liberonál maradtunk, nem is kísérletezgettem semmi mással.

Ja, de! 1x vettem kipróbálásra 4-es Pampers-t. Szépen kipattogott tőle a lányom feneke, úgyhogy ennyi volt a Pampers pályafutása nálunk. :)

2012. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!