Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen kivagyok, kórházba...

Teljesen kivagyok, kórházba kell vinni a Babámat?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 napja lázas.

Elvittem a háziorvoshoz, mondtam neki, hogy észrevettek a kicsi tarkóján, az egyik oldalon egy puklit is. (olyan a tapintása mint egy vízzel telt lufi) a homlokán pedig egy érgomolyag "keletkezett" amiből nagyon kék erek futnak hátrafelé a pukli irányába...

Ez csak akkor látszik ha fekszik, ha felemelem eltünik :O

A kis fejét egy-két hete ingatja, mintha azt jelezné, hogy nem-nem... ezek a tünetek a doki szerint "furák"

A háziorvos AZONNAL beutalt a kórházba, hogy....nagy baj lehet :(


Most várom a férjemet és indulunk de kezdek megőrülni a félelemtől :(


Nagyon jól fejlődik, forog minden felé, már próbál kúszni, hátrafelé mászik, lebegő üléseket csinál.

Több, mint 8 kg...


2012. máj. 24. 12:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

mennyi idős?és mit mondott a doki mi lehet?

Amúgy beütötte a fejét?

2012. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

6 hónapos :(


Nem hiszem, hogy beütötte volna a fejét, ha a homlokán lévő kék "gomolyag" attól lenne akkor az akkor is látszódna ha felveszem, de ha kézben van akkor eltünik :O


A tarkóját pedig biztosan nem ütötte be.

2012. máj. 24. 12:28
 3/33 anonim ***** válasza:

Szia.

Nagyon sajnálom,de megnyugtató választ nem nagyon tudok neked adni,még nem hallottam ilyesmiről.Arra gondolok,hogy talán beüthette a fejecskéjét,az a pukli és esetleg fájhat a fülecskéje ez meg a fej ingatása.Ne félj a kórháztól,mert ott biztosan kivizsgálják és bármi is legyen meggyógyítják.Próbálj arra gondolni,hogy otthon kétségek közt néznéd a babácskádat,hogy mi lehet a baj és hogyan segíthetnél,a kórházban viszont segíteni tudnak és kiderítik mi történik.Kitartás és jobbulás nektek.

Kérlek,ha úgy alakul írd,majd meg mi lett veletek.

2012. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Úristen ebbe még belegondolni is rossz. Én lányom is lázas volt 3 hónaposan feleségem elvitte őt dokihoz a lányom persze még enni sem volt hajlandó ezek alatt így nagy gond volt vele, ez a puklis dolog neki nem volt de ugyanúgy kórház lett belőle én meg azonnal bevittem amint kaptam a telefont hogy gond van. Ettől még nem kell félned nyugodj meg mivel időben kap majd orvosi ellátást így nem lehet baja.
2012. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
én szorítok, hogy ne legyen baj. Én 4 kg-ot fogytam azalatt a másfél hét alatt, míg a fiammal bent voltunk a kórházban, bele is betegedtem, pedig csak mandulagyulladása volt.
2012. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Én valamiféle keringési, érrendszeri problémára gondolok, de ez csak találgatás. A kórházban lesz a legjobb kezekben, hidd el!!! Kérlek jelezz majd vissza, addigis kitartást, erőt, próbálj megnyugodni!
2012. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%

Most mi a kérdés?


Megválaszoltad a saját kérdésedet!

Igen, kórházba kell vinni a babát.

2012. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

amint hazaértetek ird meg mi volt baj!!!!! kitartást mindent vigyél megaddal pénz telefon ruhák, kaja ágynemű takaró kitartást jobbulást!!!!!

Bab paprijait mindnet!!!

2012. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,a kórházban megmondják mi a gond.:(De sajnálom nagyon.
2012. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
.
2012. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!