Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nenedent Baby és Nenedent...

Nenedent Baby és Nenedent Gyerek fogkrém között az árán kívül van különbség?

Figyelt kérdés

Az egyik 2000ft, a másik csak 800ft, és nagyobb kiszerelés is... Összetételükre ugyanaz van írva, csak 2 összetevő sorrendje más (talán Glycerine és Xilitol).


Létezik, hogy ennyire lehúznak azért, mert Baby fogkrém?


2012. máj. 30. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kizárt hogy lehúzás de nem vagyok gyógyszerész . lehet hogy a gyerekben több a xilit de ettől nem lesz baja a fogának.

szv. sztem csak a baby miatt. szokott ilyesmit csinálni pár cég.

2012. máj. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a Nenedent gyerekfogkémet használjuk kezdetektől,nem is találkoztam másfajtával belőle.Nem lehet,hogy te a szettet láttad ennyiért amiben fogkrém és első fogkefe és ilyen ujjra húzható szilikon van,mert nálunk az kerül annyiba.
2012. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, van benne ujjacskaizé, de az ilyen drága lenne??? Meg sokkal kevesebb van a fogrémből is benne.
2012. máj. 31. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igen.Vedd meg nyugodtan külön a fogkrémet,a lányom 4hónapos volt mikor elkezdtük használni,akkor bújt ki az első 2 foga.vettem a Brendonban sima baba fogkefét (úgy néz ki mint a felnőtt,csak kisebb a feje és szilikonos)és ezzel mosom a fogát azóta is.(10hós lesz)Nincs az a pénz amiért benyúlnék a szájába az ujjra húzhatóval,mikor még foga sem volt akkor is úgy "ráharapott" az ujjamra,most meg már 8 foga van. :)
2012. jún. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!