Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Névötletek kislánynak? Valami...

Névötletek kislánynak? Valami különleges nevet szeretnék adni neki.

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 21:50
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez olyan fura, hogy azt írják, hogy ki nevetik majd a neve miatt felnőtt korában. Én személy szerint még sosem nevettem ki senkit a neve miatt, sőt nem ismerek senkit aki kinevetne másokat a nevük miatt.

Ha nagyon extrém egy név, az nem jó, pl Fifa vagy @, merthogy ilyenek is vannak, de akkor sem nevetném ki az illetőt.

Ezen az oldalon is nagyon sok érdekes név van: [link]

2012. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Szia:)

Annyi okos van itt ma megint:SSS

Tisztelet a kivételnek!


Kinek melyik különleges...én leírom ,nekem melyek tetszenek:

Száva (volt egy film ,Sándor Mátyás lányát hivták benne igy )azóta tetszik nagyon

Véda (szintén film)

Rozália/Rozina

Izabell

Abigél

Johanna

Valentina

Matilda

Kb ennyi :)

Gratulálok a babához:)

2012. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Az én egyik kislányomat Teréznek hívják, szerintem nagyon különleges, nem fogunk a kortársai között még egy Terézzel találkozni, az biztos.

Másik kislányom Lídia. Ugyanúgy nagyon különleges, és még gyönyörű is

2012. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is, a gyereket a saját személyisége teszi majd különlegessé, nem a neve.

Hiába van egy különleges nevű gyermeked, ha rossz, faragatlan, mindenkivel undok.

De ha van egy átlagos nevű gyermeked, lehet különleges, ha bájos, mosolygós, kedves, illedelmes, aranyos, barátságos.

2012. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
81%

duma, duma, duma... majd ha lesz olyan kérdés, hogy mi a véleményetek a különleges, ritka vagy ma divatos nevekről, na oda majd írogathattok

szerencsétlen kérdező egy tök egyszerű kérdést tette fel, nevekre kíváncsi, nem az ezekhez fűződő véleményekre

és most őszintén! ki az aki nem szeretne különleges nevet adni a gyermekének? aki a Teréz nevet választotta, az is azért tette, mert ez a név tényleg különleges a mai gyerekek között

vagy ti úgy választottatok nevet, hogy azt néztétek minél több gyereket hívjanak így? hú már van öt Bence az utcánkban, legyen az enyém a hatodik!!!

(elnézést a Bencék anyukájától, nem bántásképpen írtam)

2012. máj. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Éda, Lejla, Leila
2012. máj. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Most írhatnék itt listát, mert sok szép van, de nem ismerem az ízlésedet és nem egyszerűbb, ha végignézed az anyakönyvezhető nevek listáját? Akkor tuti megtalálod a tökéleteset :)

[link]

2012. máj. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Lejla nagyon szep. :-)


egyebkent miert jon mindenki azzal, hogy majd oregen hogy hangzik a nev, pl. Eperke neni. egy embert kb. 50 eves koraig nem vagy csak kevesen neniznek, bacsiznak... az azert tobb, mint az elete fele. nemtokmindegy, hogy oregen hulyen hangzik-e. a masik, hogy felnotten kinevetik a neve miatt. hat az sem ot, hanem azt minositi, aki kepes valakit emiatt kinevetni....

2012. máj. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
80%
Az én lányom neve : Noa
2012. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Écska, Helka (Balaton tündére), Minka, Hermina
2012. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!