Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül budapesti...

Mennyibe kerül budapesti kismama bérlet? Illetve milyen igazolás kell hozzá? Már kértem egyet mikor megszületett a kisfiam, most 16 hónapos, ez már nem jó?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Államkincstárnál kell igényelni egy igazolást: [link]

A bérlet ára: [link]

2012. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így nem találtam róla infót, hogy kismamabérlet.

De ezt olvastam a bkv honlapján:

Havi bérlet kisgyerekeseknek: 3850Ft

Fényképes igazolvány kisgyerekeseknek: 250 Ft


Ha te már egyszer kiváltottad akkor nyilván csak a bérletet kell megvenni, az igazolvány még tuti jó.

2012. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kismamabérletet ha kinyitod, az első belső oldalán van egy érvényességi dátum! Ha azon belül vagy, még jó, ha már nem, akkor újra igényelni és csináltatani kell! Gyed vagy gyes-es igazolás a munkáltatótól (államkincstártól, ahonnan kapod), és egy igazolványkép kell.
2012. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia, én pont ma voltam intézni, lehet személyesen is gyorsabb jóval. A helyi önkormányzathoz kellett mennem (valahol van erre kirendeltség,kérdezz előbb utána), lejárt a tgyásom és gyedre új igazolást kell kérni. Adnak egy papírt mettől meddig, azzal kell a bkvhoz menni meg egy fényképpel, és 3800 körül van a havi bérlet ára.
2012. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És miért Pesten ? Annál a cégnél amit a kormány a mi pénzünkből menteget a csődtől hónapról hónapra?????

Más nagyvárosban miért csak gyes-en lévők kaphatnak?

Felháborító

2012. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, hát ez van sajnos! :(


Ezt a rendeletet nemrég hozták be, mikor a 3,5 éves gyerekemmel tgyáson, gyeden voltam, nekem sem járt, csakis a gyes évére.. Mire lejárt a gyes-em, már járt a gyed-eseknek is.. No! Mit lehet erre mondani? Tényleg felháborító amúgy, hogy csak Bp részesül ebben.

2012. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!