Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált az új fajta, vékonyabb...

Bevált az új fajta, vékonyabb Libero? Persze, aki eddig is kedvelte ezt a márkát.

Figyelt kérdés
Négyest használ a fiam.
2012. máj. 31. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
be
2012. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igaz a Fiam már 6ost használ, de semmi más különbséget nem vettem észre, csak hogy vékonyabb. Ugyanúgy nem ázik át egész éjjel, ahogy eddig sem. Nincs vele gond.

Egyszóval ugyanolyan jó, mint volt! :)

2012. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyszerűen bevált, ugyanaz, mint régen, csak vékonyabb.

17 hós a lányom, 4-es méretet hord.

2012. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan mint volt.
2012. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi mindenkinek.:)
2012. máj. 31. 14:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is a 4-eset használjuk a gyerekeknek (15 hónaposak), nekünk is bevált, ugyanolyan jó, mint a korábbi, egész éjszakát simán bírja átázás nélkül 12-13 órán át is.
2012. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én eddig babylovésat használtam azt új gyártója lett s katasztrófa lett , vettem Liberót az új fajtát mondom tuti jó lesz... hát nagyon nem!!! Átázik, nem birja ki az éjjelt sem!
2012. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam a Liberot, de nekem nagyon műanyag, és piros lesz a lányom feneke... :(
2012. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is olyan pelust használunk,az újat még nem próbáltam ki.Valaki tud esetleg képet mutatni egy pelusról milyen?Az én kisfiam rengeteget iszik (2éves),és a vékonyak átáztak, a Libero viszont jó volt eddig.Köszi:)
2012. jún. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Az én Fiam is rengeteget iszik (másfél-két liter víz simán lecsúszik egy nap), s bizony éjjel is felkel vizet inni, de még így sem ázik át. :)
2012. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!