Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 kg a babám, a 3-as Libero...

7,5 kg a babám, a 3-as Libero már kicsi a combjára, viszont a 4-es még nagy a derekára. Melyik fajta pelus lehetne jó rá, hogy ilyen "vékonyderekú, vastagcombú"? Nem szeretnék feleslegesen próbálkozni, hátha jönnek jó ötletek!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 14. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

4-eset használd és ragaszd egymásra a ragasztócsíkokat így nem lesz tág.

Nálunk minden mérettel ez volt a helyzet egy idő után. :)

2009. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam már úgy ahogy írtad, de a derekánál kijött a kaka, pedig a libero nekünk mindig megfogja :(
2009. ápr. 14. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ebben a cipőben járok. A 3 már kicsi, de a 4 még nagy. Mi most épp kísérletezünk. Libero Up&Go az méretre jó, meg kényelmes is, de hamar zselés lesz tőle a kislányom feneke, nem bír el sok pisit, és nagyon drága ahhoz, hogy 1,5 óránként cserélgessem. Próbáltam a Pamperst, az sem az igazi, most leginkább a Dm saját márkás vált be (babylove). Utóbbi kettővel az a gondom, hogy a drekuk hátul nem gumis.

Sajnos ezt csak úgy tudod meg, hogy próbálgatsz.

2009. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom próbáltad-e már,vagy szereted-e,de a DM-es pelus

megegyező minőségű a Libero-val,csak tovább jó.

Mi is éjszakára 3-as Libero-t használunk,de láthatóan kisebb,mint a DM-es 4-9 kg-ig pelus.

Az én kisfiam 7 kg körül van.

2009. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ajánlom neked a Tesco 3-as méretű pelenkáját, 4-9 kg babákra van, gumis a dereka és jól tartja a "cuccot" is:) Nekünk nagyon bejött,nappal ezt használom, megér egy próbát!

Ja, arra figyelj, hogy nem a value feliratú legyen, az olcsóbb, de nincs olyan jó, mint a másik... Remélem érthető vagyok:)

2009. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!