Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a babámnak attól,...

Lehet baja a babámnak attól, hogy a mellbimbóm vérzik szoptatás közben?

Figyelt kérdés
Ma egász nap véreset büfögött vissza, és a széklete is nagyon sötét. 5 hónapos a kisfiam.
2012. máj. 31. 21:15
 1/4 TKI Ibolya ***** válasza:
baja nem lesz csak a vért nem tudja megemészteni ezért látszik a székletén és a büfin is.
2012. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém pl konkrétan kihányta ha sebes volt a mellbimbóm..ezért is lett tápis baba..valahogy nem találtam meg sem a megfelelő pózt sem az összhangot sajnos..szégyellem is magam érte mert tejem az lett volna csak helytelenül csináltam ésminél jobban rágörcsöltem annál rosszabb lett..szóval kérj tanácsot védőnőtől hátha neked segitőkészebb mint azenyém volt mert ha baja nem is lesz csak nem akarod hogy véreset szopizzon a babád!
2012. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.
2012. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jún. 1. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!