Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapja szoptatok, ma...

18 hónapja szoptatok, ma észrevettem, hogy véres a mellbimbóm (a jobb), szoptatás után. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja érzékenyebb, fájdogált szoptatás közben, de ránézésre nem volt vele semmi. .

volt már olyan, hogy fogzáskort jobban ráfogott a kislnyom, és most is jönnek a szemfogai, de ilyen még sose volt, hogy vérzett volna.

szoptathatok így? nem fogja őt zavarni a vér?

most úgy aludt el, hogy amikor észrevettem, hogy az egyik véres, akkor azt elvettem, odaadtam a másikat, megint kérte volna utána a jobbat (néha így váltogatja), és mondtam neki, hogy most azt nem lehet, mert fáj, vérzik, és bele is nyugodott. de amúgy nagy cicifüggő, anélkül nem tud elaludni...


2010. júl. 16. 12:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!