Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hós babamnak a gyogytornasz...

4hós babamnak a gyogytornasz szerint kicsit gyenge a hata, hetente jar 5ezer/alkalom (deveny m. ). A baba nagyon mozgékony, stabilan tartja a fejét, hasra fordul. Mostanaban folyton azt hallom, hogy semmi baja, csak le akar huzniTenyleg lenne ilyen?

Figyelt kérdés
Az egyik iranyba szivesebben fordul,de megy neki mindket oldalra,vissza meg nem.Hason mar probalja magat a labaval elore lokni,mindenkinek nagyon ugyesnak tunik,de en nem akarom abbahagyni a kezelest, ha megis lenne kesobb valami,akkor mit mondanamak a ketkedök....
2009. jún. 30. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon ügyes, az enyém is ezeket tudta ilyen idősen. Forog jobbra, balra nem szeret, de tud, vissza is fordul, próbál kúszni. Már 6 hós, de még nem ment tovább...kérdezz meg másik orvost, mert én úgy gondolom, hogy nincs ott semmi baj.

6 hós babás

2009. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Koszonom,lehet,hogy megnezetem massal is
2009. jún. 30. 22:18
 3/16 anonim ***** válasza:
Az ortopéd orvos mit mond?Vele megnézetted már? A leírtak alapján korának megfelelően fejlődik. A gyógytornász ezért az 5 ezerért hány percig foglalkozik a babával? Bár gondolom ez az ár helységfüggő is,de nálunk ennél olcsóbb jóval,azért kérdezem az időt is.
2009. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Le akar húzni (mint gyógytornász írom)


Nem tudom mi van mostanában a dévényes gyt-okkal...

2009. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
30 percig tornaztatja es budapestiek 10.ker,egyebkent nagyon szimpatikusnak tünt,nem voltunk sem ortoped orvosnal sem neurologusnal,a haziorvos egybol ot javasolta,mert o tonus eloszlasi zavart allapitott meg nala,egy idoben nem tartotta rendesen a fejet,mikor mar "kellett volna",de mar szuperul tartja.Te mint gytornasz mert gondolod igy?
2009. jún. 30. 22:33
 6/16 anonim ***** válasza:

Én mint gyt eleve nem értem, hogy szakorvosi vélemény nélkül miért kezd el egy gyt kezelni egy babát.


Ha 4 hósan tartja a fejét és elkezdett forogni egy baba, akkor mit kezelget még rajta tovább, ezt nem értem.

2009. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazabol csak a annyit mondott,hogy gyenge a hata, es kicsit kotott a tenyere meg a labfeje es,hogy addig kezeli amig el nem kezd forogni minden iranyba,utana meg csak ranez neh neha,mert van,hogy kesobb lemaradnak a mozgassal,enyhen meconiumos magzatvizbol szuletett,de igazabol nincs vele semmi gond.
2009. jún. 30. 22:41
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez így korrekt akkor :) Mármint a kezelés része.

Azt továbbra sem értem miért nyúl át a neurolőus, illetve az ortopéd orvos feje fölött.

2009. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Talan ugy gondolja,hogy eleg tapasztalt,hogy nelkuluk dontson,mindenesetre koszonom a valaszokat!
2009. jún. 30. 22:48
 10/16 anonim ***** válasza:
Én most is azt mondom,nézesd meg szakorvossal. Sokra becsülöm a gyógytornászokat,de nálunk (Debrecenben) csak szakorvosi vizsgálat és javaslat alapján szokták tornáztatni nemcsak a felnőtteket,a gyerekeket is.
2009. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!