Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Becsúszott a baba védekezés...

Becsúszott a baba védekezés mellett. Hogyan mondjam el a páromnak? Ez már nem az első alkalom

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 12:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Hát mondd meg neki egyértelműen, hogy terhes vagy. Én ezt tenném.
2011. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, hogy mit nevezel védekezésnek. Ha megszakításost, akkor így: apukám, nem kaptad ki időben :)

Minden más esetben teljesen simán: édesem, megint kopogtat a gólya.

2011. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
A párod nem örülne neki?
2011. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Tinker Bell ***** válasza:

Mit kell ezen vacillálni? Mondd el és kész! Úgy tetted fel ezt a kérdést, mintha megcsaltad volna és azt kellene elmondani!


Ha tőle van a baba, akkor nem kell ezen gondolkozni!


Hogy érted azt, hogy nem az első alkalom? Van már gyereketek? Vagy voltál már abortuszon?


Megtartanátok?

Hány évesek vagytok?

2011. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%

Higgadtan, nyugodtan, megértően mondd el. Aztán beszélj a nőgyógyászoddal is, hogy ajánljon valami biztosabb védekezési módszert, mert ez nektek nem jött be.

Sok erőt kívánok!

2011. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
26%

Tehát volt egy abortuszod (vagy megtartottátok?)... ugye tudod, hogy minél több van, annál biztosabban leszel meddő?


Többieknek: szerintem a kérdező pont attól fél, hogy ez a gyerek se kell a párjának.

2011. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Basszus, gondolom ne egyedül szexeltél, akkor meg a párod uyganúgy felelős mindenért.
2011. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Gondolom nem a legbiztosabb módszer volt a védekezésetek :(


Csak őszintén, és minél előbb, hogy legyen időtök átbeszélni a dolgokat, hogy hogyan tovább.

2011. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Igen, már volt egy abortuszom...nem vagyok rá büszke, de tabletta mellett terhes lettem. Akkor kimaradt pár szem, nagyon meglepődtünk. Elvetettem, a párom nem akarta a babát, egyedül nem tudtam válallni. Egy éve volt. Most a helyzet ugyanez. A barátnőm mellettem áll és segít lelkileg, de nem tudom mi legyen, a párom nem tud még róla. Nehéz :( 27 vagyok.
2011. febr. 23. 13:26
 10/35 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de ha kimarad pár szem, akkor utána nem kell nagyon meglepődni, ha úgy marad az ember!


Nyugodtan, nem pánikolva ülj le a pároddal, beszéljétek meg! Lehet, hogy már nem tiltakozna ellene. Meg ha belegondolsz 27 éves vagy! Mikor ha nem most? És kinek ha nem neki szülnél gyereket?

2011. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!