Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babánál a bárányhiml...

4 hónapos babánál a bárányhimlős kiütéseket a pelenka által fedett részeken hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy bekenhetem ugyanúgy popsikrémmel? Gondolom ne inkább. Többször leöblítsem napközben, vagy mit tanácsoltok? Köszi a válaszokat.
2012. jún. 1. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

A gyógyszertári mentolos hintőporral jó vastagon.Sajnos az a rész az,ahonnan a legnehezebben múlik el.Nem szabad áztatni sem dörzsölni.Ne használj popsikenőcsöt!gyakran cseréld a pelust!Fürdetésnél csak mosd át a babát sietve és tapogasd rajta a törölközőt,hagy inkább magától száradni a kis testét.A fenistil junior belsőleges oldatot szerintem adhatod neki,de ezt inkább kérdezd meg,ez nagyon jó a viszketés ellen.

2012. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! A hintőporral kapcsolatban elég tanácstalan vagyok, mert a doktornőnk nem ajánlotta a nagy fiamnál (ő hozta haza), így a kicsinél sem tudom használjam-e? Sajnos nincs az orvosunk, így nem tudom.
2012. jún. 1. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is volt hasonló,én sudocream-mel kentem.Bár nem a legolcsóbb termék,de nekünk nagyon bejött.Sokat hagyd szabadon szellőzni a popsiját,valószínűleg a kaki-pisi kicsípte.
2012. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,bocsi,nem olvastam a kommentedet kedves kérdező,nem hiszem,hogy erre jó az ajánlatom.Szerintem,ha megkérdezed a patikában,biztos segítenek.Gyors gyógyulást kívánok!(és mégegyszer bocs!)
2012. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Nem értem miért nem ajánlja az orvos..nekünk kifejezetten azt írta.A legújabb kutatások szerint,sokkal hamarabb szárad a pötyi és nincs fertőzésveszély.De olvass utánna más portálokon is,hátha több tapasztalat jobbantud segíteni eldönteni.

Mihamarabbi gyógyulást nektek!

2012. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!