Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a baj a cumikkal?

Andika7 kérdése:

Mi a baj a cumikkal?

Figyelt kérdés
Nem szabad a gyereknek adni valami káros hatása van ?
2012. jún. 1. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne szabadna adni? Milyen káros hatás? Semmi baj nincs vele. Sokan mondjuk a fogak miatt ódzkodnak tőle, de ez inkább alkati dolog lehet. Nekem is volt cumim, elég sokáig, semmi baja a fogaimnak, nem állnak kifelé, nagyon szépek, lányomnak is sokáig volt, neki is szépek a fogai. Ha valaki mondjuk a cumira fogja, hogy a gyerekének kiállnak a fogai, az honnan tudja, hogy cumi nélkül nem álltak volna ki?
2012. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyet még én sem hallottam, hogy nem szabad adni. Én mondjuk nem akartam és nem is adtam. Nálam az játszott közre, hogy egyrészt azt olvastam, hogy az ő lelki szempontjukból jobb, ha az ujjukat szopják, másrészt meg nekem nem tetszik a gyerek szájában a cumi. A fél arcát eltakarja, nem látszik a szép kis szája. Nekünk olyan jó volt, hogy a kisfiam legkisebb mosolyát is láttuk. :) Persze ehhez az ő közreműködése is kellett, hiszen ő nem nem sokat sírt. Szerencsére se az ujját ne szopta, se nem cumizott. Remélem a kistesó is ilyen rendes fiú lesz!
2012. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A cumi óriási találmány!!! :) Nekem a kisebbik fiam kólikás volt, ordított mint a sakál 2.5 hónapos koráig. A cumit kiköpte. Aztán már nem ordított, de kizárólag cicin nyugodott meg, cicin aludt el, így a sok evéstől folyton bukott. 4 hónaposan végre, csodák csodája megtanult cumizni. Azóta nyugodtak az éjszakák ügyesen elalszik magától cumival a szájában, sokkal könnyebb így. Több időm jut a nagyra is.
2012. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj?Semmi,bár én is olvastam már,hogy jaj,majd rászokik,meg a foga,meg nem fog majd cicizni,de ez MIND butaság.
2012. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!