Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud a 8 honapos babad?

Töröklany kérdése:

Mit tud a 8 honapos babad?

Figyelt kérdés

en egy kicsit el vagyok keseredve mert nem megy meg negykezlab! a kezeivel tartja magat de nem tudja mi legyen a labaval!magatol meg felülni sem tud marmint hasrol! csak ha en ültetem de ülve sem marad meg egy folytaba csinal valamit sürög forog motyog sikitozik!

ez normalis vagy aggodnom kene?



2012. jún. 1. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom 7 és fél hónapos,de ő sem ül még egyedül,nem kúszik-mászik,csak forog.Azt is csak ritkán,pedig tudja hogy kell.Én is gondolkoztam már ezen,hogy nem kéne-e még ezt vagy azt csinálnia,de minden baba más,és más ütemben fejlődik.Szerintem ne aggódj,lehet,hogy csak kicsit lusta :)

Bocs,hogy nem a kérdésre válaszoltam,leírtam,hogy mit nem tud a babám :)

Itt egy link,én nagyon sokat szoktam itt olvasgatni!

[link]

Nyugalom,és jó babázást!

2012. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8 hós lányom: forog, kúszik, mászik, bútorok mellett feláll és lépeget, vigyorog, sikongat, "mondja", hogy bababababa, dádádádá, gágágágá meg hasonlók. Mászásból felül.
2012. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 hónapos mászik-feláll kapaszkodva-forog, sikítozik, mondja apapapapa vagy éppen papapapapa ahogy kijön neki. állásból leül és elvan már igy is de inkább most az állás ami a sláger meg menne már ha bírna dehát csak fejjel a földbe :), bárcsak mászna még, nem esne ennyit.de ezen is túl kell esni.
2012. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!