Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babóm ínyén mi az a fehér...

A babóm ínyén mi az a fehér pontocska?

Figyelt kérdés
MÉg nincs fogacskája. Ma reggel vettem észre a felső ínyén középen a két leendő felső nyuszifog közötti kiállóbb íny végén ezt a pontocskát. Mi ez?
2009. júl. 1. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
talán a fognak a csücske
2009. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia.Sajnos nem tudok neked ebben segíteni, csak szeretném leírni, hogy mi is így jártunk, pár hete.Nekünk is fehér pontocska volt felűl az ínyén , megörültem, hogy biztos fogacska, itt meg is erősítettek páran, hogy igen az.Sajnos nem az volt, másnapra elmúlt.Azóta sem tudom mi lehetett az, viszont kibújt 1 fogacskánk, alúl:)

üdv:Ancsy és Geryke

2009. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg szájpenész...van több is?
2009. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen, láttam máshol is egyet

az fájhat neki?

2009. júl. 1. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet szajpenesz. Nem piros a popsija? Igen, fajhat neki. Eszik rendesen?
2009. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekunk ma jott ki rendessen a fogacska,es par nappal ezelott barna csikocska volt ne feher.sztem is szajpenesz lehet.
2009. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
változó. múlt héten több napig is piros volt, most szép a popsija.
2009. júl. 1. 12:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez lehet sajnos szajpenesz. Vidd el dokihoz, mert erre fel szoktak irni valamilyen ecsetelot. De lehet, hogy recept nelkul is adnak, nem tudom.
2009. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj nem szájpenész, az én babómnak is volt mutattam a védőnőnek azt mondta ez nem szájpenész mert az másképp néz ki, nem hagyott nyugodni a dolog tovább kutakodtam itt is és valaki írta hogy ezt úgy hívják fog gyöngy..........
2009. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!