Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Giordani, espiro optima vagy...

Giordani, espiro optima vagy használt römer ülést vegyek a 6 hónapos kisfiamnak? A giordani és az espiro 30. 000 körül van, új és 2 garancia, nagyon jól dönthetőek, párnázottabbak is mint a römerek, de ezeknek nem tudom, milyen a tesztjük

Figyelt kérdés

az eladó nagyon dícsérte őket,a giordani olasz termék,a legjobb állítólag.römert nem tudnék csak használtan venni,így is 30.000 körül lenne mire új huzatot is vennénk rá,de félek használt ülést venni.csak a teszveszről tudnék,de félek,hogy hibás,repedt.mit csináljak?melyiket válasszam? [link]

[link]


ez a giordani és az espiro

kinek melyik szimpatikus?esetleg használ vki ilyet?


2009. júl. 1. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a multifunkciós babakocsim giordani, és ahhoz van egy autósülés-hordozó. minőségileg szerintem nagyon jó, én a giordanit venném a helyedben.
2009. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk giordani zerouno autosülésünk van pont olyan mint a mithos csak nem olyan szivacsos én 25körül vettem és nagyon jo!!!!!
2009. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az autós ülésen semmiképp ne spórolj!!! nem tudhatod, hogy volt e vele az előző tulajdonosnak balesete, mely során az ülés láthatatlan sérüléseket kapott, és ezáltal ne adj Isten egy újabb ütközésénél már nem olyan strapabíró. Nálunk minden használt, de az autós ülés eredeti, ugyan nehezen, de kicsengettük az árát. Első a biztonság!!!!!
2009. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0-18as legyen, az a lényeg, mert a többi nem dönthetős fekvőbe normálisan, akármilyen márka. 0-25ig az hülyeség, átverés. Annyi évig ameddig elvileg jó lenne, ki sem bírják ezek az ülések, meg nem ugyanaz a kényelmes egy 1 éven alulinak mint egy 3-4 évesnek.
2009. júl. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!