Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amíg vannak tünetek (mellfájda...

Amíg vannak tünetek (mellfájdalom, hányinger) addig a babánk is ott van és él, vagy már erre sincs garancia?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 09:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá garancia, sajnos tudom...
2011. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
elmesélnéd?ne haragudj,csak ha nem jelent gondot persze.
2011. szept. 17. 10:15
 3/15 anonim ***** válasza:
azért nincs rá garancia, mert a tüneteket a hormon okozza. Ha Isten na adja elhal a baba, akkor a hormontermelés nem áll le egyik napról a másikra. Kicsit hosszabb idő,amíg kiürül. Ez változó, van akinek 3 nap, van,akinek 2 hét. És amíg ki nem ürül, lehetnek tünetek. Barátnőm pl. még 9 hetesen émelygéssel küszködött, pedig sajnos,mint utóbb kiderült,7 hetesen elhalt a magzat!
2011. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nincs rá garancia, DE az esetek többségében a terhességek gond nélkül zajlanak.


Van valami külön oka, hogy ennyire aggód, vagy csak a "normális" 'vajon minden oké? Mikor lesz már megint vizsgálat, hogy megnyugodjak' érzés miatt kérdezed?

2011. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem sincs garancia,sajnos én is tapasztalatból tudom.Nekem több babámnál is a 12.heti uh-án derült ki hogy nem él,a tüneteim ugyan úgy meg voltak,sőt még a műtét után is kb 2 hétig fájtak a melleim és hányingerem is volt.Ne parázz ilyeneken!
2011. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igen,végül is "valami" félnivalóm van,mert azt mondta az orvos,hogy túl kicsi és a szívműködése is túl gyenge.meg igen,az 1 hét is még újra míg megnéz..
2011. szept. 17. 12:14
 7/15 A kérdező kommentje:
a melleim nagyon fájnak,főleg este,hányingerem meg reggel szokott lenni.vérezni nem véreztem még.nagyon sajnálom akinek elment! :(
2011. szept. 17. 12:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Próbálj sokat pihenni és keveset idegeskedni, bár tudom, 24 órában ez jár a fejedben.

Drukkolunk nagyon!

2011. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnos valóban nincs. Én is hánytam. És én sem véreztem. Mikor UH-ra mentem, akkor derült ki. Egyébként megéreztem a bajt. Sajnos missed ab lett. A műtét után még 3-4 napig hánytam, 1 héttel utána még pozitív volt a tesztem.
2011. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jaj istenem :( miért kell így lennie? még egy darabig hiteget a testünk..
2011. szept. 17. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!