Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ryanairnel babaval elsobbsegi...

Ryanairnel babaval elsobbsegi beszallas automatikus, mint a wizz es easyjetnel vagy ok nem engednek elore?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Pont a hèten utaztunk a ryanairrel ès igen elôre engedtek bennünket kisgyerekeseket.Mèg a csomag feladàsnàl is szòltak ,hogy nem kell sorba àllni.
2012. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor nem foglalok feleslegesen elsőbbségit :)))
2012. jún. 3. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Hú, ez nekem új!

Nagyon sokszor utaztam Ryan-nel, és ennél g.cibb társaságot még nem láttam. Babakocsival, kisgyerekkel simán utoljára engedtek át a kapun, sehol nem segítettek, sőt, volt olyan család, akik előre mentek a kapunál és egyenesen elküldték őket, hogy menjenek csak sorbaállni.

Ez kb. 2 éve volt, azóta nem utaztam velük, lehet, azóta megjavultak ...

2012. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen,én is láttam ilyet,azért kérdeztem....hogy most mi van,mert akkor inkább megér 1700 ft-ot,hogy ne kelljen kivárni 200 embert,amig beszáll.Meg nem mindegy babával hova ülök... Akkor még mindig tanácstalan vagyok ....:(
2012. jún. 7. 11:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia, itt 3.

Nem akarok okoskodni, de ha 1700 Ft az elsőbbségi beszállás, én nem kockáztatnék. Ez nem csak az én véleményem és nem csak 1x tapasztaltam, hogy nagyon köcsögök ...

2012. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen,meglehet :))) nem egy nagy összeg...
2012. jún. 7. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. Az elso vagyok. Csak most làttam a tobbi vàlaszt.Mi Budapest -Treviso kozott utaztunk màjus 29-èn ès tènyleg mindenhol elore engedtek.Nem tudom,hogy es jàrat vagy reptèr függo -e ,de velünk maximàlisan segítokèszek voltak.
2012. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Foglaltam elsobbsegit, nem kockaztatom meg :)
2012. jún. 12. 00:37
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi Budapest-Manchaster megyunk, majd megirom.
2012. jún. 12. 00:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, itt nem tudom, hányadik, de aki nem túl elégedett rájenékkel :-)

Szóval, úgy néz ki, 1-2 héten belül megyünk mi is, Bristol-Budapest vonalon.

Majd megírom én is, mit tapasztaltam. Mindenesetre kérünk elsőbbségit :-)

Jó utat!

2012. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!