Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki már repült...

Van olyan aki már repült picibabával?

Figyelt kérdés
Anyukák akik már repültek picibabával. Floridában,Miamiban élünk. Van egy 2 éves kislányunk és egy egy 1 hónapos babánk. Mennénk haza Mo-ra családhoz. 1 átszálással,Párizsban. Mit kell vinnem a picinek a repülőre? Szerintetek hogy fogja bírni? Mert a nagyobikkal nincs gond. Ő már sokszor repült,de a pictől nagyon tartok.

2012. jún. 3. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg tengerentúli járatokon adnak mózest a babának, amiben alhat. Az enyém 10 hetesen repült először. Elég jól bírta, bár semmit nem aludt. Nektek azért hosszabb lesz az út, aludni tuti fog.:) Sok pelust vigyél, ha szoptatsz, akkor egyértelmű, ha tápot, akkor én port vinnék és a repülőn, tranzitban kérnék vizet.
2012. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. jún. 3. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hónaposommal és 3 évesemmel repültem,természetesen a párom is ott volt.Múlt héten jöttünk haza.A naggyal nálunk sem volt gond,ő sokszor repült már.A picikémmel sem,aludt sokat.Nem kell félni,semmi gond nem lesz.Még olyan picike,nagyon sokat fog aludni az úton,ha ébren lesz szopizik,esetleg nézelődik egy kicsit és újra alszik.Igyekezzetek,úgy intézni,hogy a repülőtéren fent legyen és a felszállásnál aludjon.Ha van valami kis mütyür,amit szeret fogdosni azt vidd neki.
2012. jún. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :))) Párom nálunk is itt lesz velünk.
2012. jún. 4. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!