Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos kislányom új...

18 hónapos kislányom új szandáljában elég sután, bugdácsolva megy, vajon megszokja, vagy rosszat vettem neki?

Figyelt kérdés
Eddig egy kis vászon cipőben volt, mióta elhagytuk a téli cipőket. Ez a kis vászoncipő talán még kisebb mértékben is tartotta a bokáját, tehát ezt a kis új szandálját jobbnak ítélem: Magasan fogja a bokát, hajlékony a talpa. És még is, orra bukik benne...:( Lehet azért mert a régebbi cipőjének minimálisan de felfelébb pördül az orra, ennek most egyenesen áll... Ahogy néztem, sokszor nem emeli meg eléggé a lábát, mikor szaladt akkor esett el, mikor lassan ment, akkor nem volt végül is gond. Ma volt rajta először, ugye megtanulhat benne szépen menni??Sajnálnám ha nem használnánk mert drágán vettem, és tényleg olyan klassznak tűnik.
2012. jún. 4. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól döntöttél, hogy áldoztál jobb minőségű cipőre.

A fiam 2-3 nap alatt meg szokta szokni az új cipőket.

Ez alól egyetlen egyszer volt kivétel, amikor sikerült VI-os szélességű (nagyon széles) Elefanten ciőpt vennem neki, na azt 3 hónap alatt sem szokta meg szegénykém, nem is sokat hordta.

2012. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor volt ilyen, amikor méretben nagyobb volt a szandál, mint a kislányom lába, ami mondjuk egy másfajta szandálnál nem lett volna gond, de ennél csak két helyen fogta tépőzárasan a lábát a szandi, és előrecsúszott benne a lába a lányomnak. Eltettem a szandált későbbre. Egyébként nem volt szembetűnő, hogy még nagy rá, és mondom, ha rendesen rá lehetett volna tépőzárazni a lábára, akkor nem is lett volna gond, hogy picikét nagyobb, mint a lába.
2012. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, lehet állítok a lábfejrészénél is a szandálnak, hátha akkor jobb lesz:)
2012. jún. 4. 11:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!