Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed a dm-es...

Mi a véleményed a dm-es rossmann-os pelusokról? Születendő kisfiamnak vennék

Figyelt kérdés
vásároljunk többféle pelenkából keveset és teszteljünk inkább?
2012. jún. 4. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy írod, próbáljátok ki őket. Nekem a Rossmannos újszülött pelus bevált, a 2-es méret valahogy kimaradt, a 3-as is jó. Husis a Fiacskám :) Barátainknak viszont nem vált be.


Gratulálok a Trónörököshöz :)

2012. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A rossmann-osról nem tudok nyilatkozni, csak a DM-esről. Imádom a dm-es babylove-ot, DE az első pelenkák nálunk Pampersek voltak, mert olyan klassz pihe-puhák. Vettem az újszülöttes dm-eset is, de valahogy az olyan keménynek tűnt. A mini mérettől már mindkét fiamnál babylove-t használtunk.

Olyan gyorsan kinövik azokat az első pelenkákat, szerintem nem nagy érvágás, ha akkor egy kicsit drágábbat kap :)

2012. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezek a pelusok merevek, a kicsi átázik bennük.. márkás pelust nem lehet megfizetni, de a lidl-ben kapható tojours (ha jól tudom francia) pelus tökéletesen megegyezik a márkás pelenkákkal , kényelmes, még soha nem áztunk át bennük, nem csomósodk be a pisitől,nem töri fel a combját, vékony, jól illeszkedik (3 gyerekes anyuka) Gratulálok a kisfiadhoz! :)
2012. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem általában igaz, hogy nem minden babának jó ugyanaz a pelenka..Gondolok arra, hogy van baba, amelyik vékonybb, van ducibb és bizony az első idők anytejes-tápszeres kakija szinte mindegyik pelusból ki tud folyni..Mi próbáltuk a pampers, liberó, huggies, dm, rossman, tescos, aldis pelenkákat, és még most sem tudom azt mondni, hogy "ez a tuti", de különösebb gond egyikkel sem volt. A dm-es, rossmanos pelekák sem rosszak, igazából annyi volt a gondom velük, hogy ha már egy kicsi pisi is volt benne, már a gyerek térdéig ért..Szerintem érdemes lenne tesztelni, mielőtt beruházol egy hatalmas csomaggal egyfajtából.
2012. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a rossmannos (Babydream), de már a 3-as mérettől szerintem nem éri meg árban. Én mostanában magyar pelenkát szoktam venni (Dada), szerintem megéri, mert nem rosszabbak a középkategóriás pelusoknál (légáteresztő, gumírozott), igaz, hogy néha egy-egy selejttel kell számolni, de azért is jó, mert ha hóvégén kifutsz a pénzedből, tudsz darabra is venni :)
2012. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! A Rossmann-ról nincs tapasztalatom, de a dm-es pelusról sok jót nem tudok írni. Korábban soha nem vettem, az elmúlt hétvégén gondoltam kipróbálom. Olyan sokan írtak jókat róla.:-( Nos az eredmény. Pici lányom popsija tele lett apró pici piros kiütésekkel. Persze lehet nem a pelenka volt a hibás, de korábban ilyen soha nem fordult elő. Úgyhogy erős a gyanúm. Szerencsére van a gyógyszertárban egy csoda jó popsikenőcs, ami igazán hatásosnak bizonyult. Persze a pelenkát azonnal lecseréltük a régóta - másik két gyermekemnél - is bevált Liberora. Sokan azt mondják drága, de én gyűjtöm a DM-ben a pontokat, beváltom 50 pontos kuponfüzetre és így azonnal 25 %-os kedvezménnyel tudom megvenni a pelust. Így már egyáltalán nem drága. Emellett regisztráltam a Libero.hu oldalon, ahol gyűjteni lehet a pontokat különböző ajándékokért. Így szereztük be teljesen ingyen az úszópelenkát, pelenkatárolót, játékot, itató poharat, de sok esetben a sampont, fürdetőt is. Ha ezt így végig gondolom nem is érdemes ilyen-olyan pelusokkal próbálkozni. A Libero soha nem hagyott cserben, éjszaka sem ázott el soha a gyermekem. Igaz amikor megszülettek, akkor még néha használtam a Pampers prémium ( fehér zacskós!) pelust is, az anyatejes széklet miatt. Az is nagyon jó volt.
2012. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rossmannos pelust használtunk 3-as méretig, addig nekünk jó volt. A 4-es viszont valamiért nem vált be, egy nap 2-szer is átáztunk, vagyis kifolyt belőle a pisi a pelusban meg szinte semmi sem volt. Ekkor váltottam DM-re, nagyon bejött, eddig nem volt vele baleset. Szerintem próbálj ki többfélét, mert minden baba más.
2012. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én első körben azt ajánlanám,hogy tesztelgess,mert minden baba más testalkatú,más mennyiséget eszik-iszik.

A DM Babylove pelusról csak jókat tudok mondani,de csak 4-es mérettől használtuk,a rossmannost nem próbáltam.

Újszülöttként a Pampers premium Care newborn-t használtuk és az nagyon bevált,később Pampers Active babyt és erről váltottunk a Dm-esre.A Liberóból mindig egy számmal nagyobb kell,mert husis a lányom combja.

2012. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia,

én is a tesztelgetés javasolnám. :) Nekünk nem jött be se a dm-es se a rossmannos, mi Pine-t használunk mert olcsóbb, mint a pempers vagy a libero.

2012. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!