Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok testvérbab...

Mik a tapasztalatok testvérbabakocsikkal, illetve a testvérfellépőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kisfiam 17 hónapos, még séta közben el-elfárad. Kistestvére kb 9-10 hét múlva születik, még akkor sem leszünk "túraképesek". Viszont nem tudom elképzelni, hogy egy tesófellépővel hogy lehet közlekedni, járdáról le és fel. A tesókocsik viszont nagyok és nem férnek a liftbe, ami nem lenne gond, ha nem a 10. emeleten laknánk. :)

Kinek van tapasztalata tesókocsi/fellépő ügyben?


2008. ápr. 25. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

En babysitter vagyok sok-sok eve es szerintem keves olyan van, amivel meg nem talalkoztam.

Mivel Mo-n sajnos valoban nem babakocsi v. toloszek barat a jarda, ezert javaslom a babahordozot.

Kenyelmesebb lesz mint a nagy behemot kocsival benazni, mivel a 10.-en laktok...

En is ezt csinaltam sokaig a jelenlegi es (remelhetoleg) utolso babysittelos munkamon - dobbantok mar nagyon nehezen birom lelkileg.

Egyebkent ha kocsit kell beszerezned nehogy olyat vegyel amiben a gyerekek egymas elott ulnek!!!!!! Azt nagyon nehez navigalni. Nem tudom Mo-n kaphatok-e a MacLaren tipusu kocsik azok a legjobbak...- volt egy csalad aki kifejezetten az en kedvemert vette meg ezt a tipust(Techno XT) mert allandoan szidtam a Chicco-t.

Nagyon konnyu navigalni akar egy kezzel is. HA kocsit veszel arra ugyelj, hogy a kerekek nagyok legyenek. Minnel nagyobb a kerek, annal konnyebben tolhato a kocsi.

Iden mi is tervezzuk a babaproject-et...minden cuccom hasznalt lesz - mindent kaptam szinte. Kapnek egy MacLarent is, de az az egy amihez ragaszkodom, hogy uj legyen. Egy kocsi garantaltan kiszolgal ket elefant meretu gyermeket - jelenlegi m.helyemen eszmeletlen sulyuak es magassaguak a gyerekek. Apjuktol orokoltek.

A fellepot en mindenkeppen 2 es fel- 3 ev feletti gyereknek ajanlanam csak mert elofordul elfaradnak es mikozben tolod a kocsit, elalszik allva a gyerek....na aztan ott allsz egy hiszterikus "nem vagyok almos" 3 evessel aki nyeklik-nyaklik mar azt sem tudja mit csinal de te sem, hogyan old meg a dolgot.

Vannak olyan kocsik is, amiben elol a kicsi, hatul hattal a nagy - most nem jut eszembe a neve. Az azert nem jo, mert nagyon nehez navigalni es nagyon nehez, valamint nem tudod az elso ules tamlajat hatra hajtani ha benne ul a nagy is..igazi penz lehuzas jol kinezo hasznalhatatlan babakocsirol.

Mi a legjobb? Az Isteni Bugaboo...de ki tudja azt megfizetni????

Remelem segitettem. Barmi specifikus kerdesed van, szivesen valaszolok. Sok szerencset!

2008. ápr. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2008. ápr. 30. 19:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!